Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

صمیمیت با همسر (بخش دوم)

– با خانواده همسرتان وقت بگذرانید:

برقراری ارتباط مناسب با خانواده همسر، یکی از مهم ترین راهکارهای ایجاد رابطه صمیمی بین همسران به ویژه در خانواده‌های ایرانی است؛ بنابراین اگر رابطه صمیمی با همسرتان برای شما مهم است، برای خانواده همسرتان وقت بگذارید و برایشان کاری انجام دهید.

مثلا به دیدنشان بروید، برای آنها هدیه بخرید یا سعی کنید روابط خود را با خانواده همسرتان بهبود بخشید. وقتی همسرتان ببیند که به خانواده‌اش اهمیت علاقه‌مندید و به آنها اهمیت می‌دهید، با شما صمیمی‌تر می‌شود.

– کارهای کوچکی که همسرتان دوست دارد و خوشحالش می‌کند را انجام دهید:

برای ایجاد رابطه صمیمی با همسرتان قرار نیست کار بزرگ، پرخرج و یا عجیب و غریبی انجام دهید. کارهای کوچکی مثل پختن یک غذای خوشمزه، تماس گرفتن یا ارسال پیامک، احوالپرسی‌های روزانه، غافلگیر کردن، گذاشتن یادداشت‌های محبت آمیز در جیب یا ماشین همسر، خرید گل به عنوان هدیه یا عذرخواهی، پیشنهاد صرف یک وعده غذایی در بیرون از منزل و یا مسافرت، کارهای ساده‌ای هستند که اثر شگفت انگیزی بر روی افزایش صمیمیت بین همسران دارند.

#آقایان_بدانند

با تمام مشکلات و مشغله‌های فکری روزانه وارد خانه نشوید! در موقعیت مناسب، همسرتان را از مشکلات مالی و شغلی خود آگاه کنید تا توقعاتش را با توان شما هماهنگ کند…!

اگر زنی احساس امنیت کند و بتواند حرف‌های دلش را به شوهرش بگوید و شوهرش بتواند بدون اینکه از او ناراحت شود؛ به حرف‌های او گوش دهد، رابطه‌‌ی آنها به طور چشمگیری بهبود پیدا خواهد کرد…!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.