Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر| دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

رفتارهای همسرانه

همسرانه

🔹 برای اینکه همسرتان را بشناسید باید با هم گفتگو کنید؛ یعنی هم بگوئید و هم بشنوید…

🔸 نه اینکه مثل رادیو فقط خودتان حرف بزنید. یا مثل دیوار، فقط بشنوید!

✅ تعامل مثبت داشته باشید تا روحیات همديگرو کشف کنید.

سیاستهای_همسرداری

🔹 اگر همسرتان ابراز محبت برایش سخت است و به راحتی اینکار را انجام نمی‌دهد و دوست دارید ابراز کردنش پررنگ شود، بهتر است در مواقع نادری که همسرتان ابراز محبت می‌کند یا رفتار عاطفی نشان می‌دهد، شیرینی و لذت آن را دائما برای همسرتان بازگو کنید تا غیر مستقیم متوجه شود که یک ابراز‌ محبت کوچک چقدر می‌تواند حال همسرش را دگرگون کرده و مدتها لذت ببرد.

🔸 حالِ خوشتان را که با ابراز محبت همسرتان ایجاد شده با پیامکهای متنوع در طول روز و هم حضوری برایش بازگو کنید تا همسرتان متوجه شود که ابراز‌ محبت چقدر می‌تواند حال و هوای زندگی زناشویی را عوض کند.

زوج‌هایی که در انجام کارهای منزل به یکدیگر کمک می‌کنند، در زندگی مشترک خوشبخت هستند و نسبت به بقیه‌ی زوج‌ها، شادتر زندگی می‌کنند…!

مهم‌ نیست چه چیزی به یک زن بدهید، هر چه بدهید آن را بهتر می‌سازد…

خانه‌ای به او بدهید، از آن کاشانه‌ای خواهد ساخت!

لبخندی به او بدهید، قلبش را به شماخواهد بخشید…

“نیازهای همسرت  را بشناس!”

🔹 آنطور که همسرت می‌پسندد، به او محبت کن، نه هر طور که خودت می‌پسندی! چون در آنصورت به خود می‌گویی هر چه محبت می‌کنم، همسرم قدردان نیست.

🔸 برای شناخت نیازهای همسرت ساده‌ترین راه این است که درباره‌ی نیازهایش از او بپرسی و به خاطر بسپری که او چه می خواهد و چه نمی‌خواهد.

وقتى همسر تان با فرزندتان صحبت می‌كند؛ حتى اگر در گفتارش اشتباهى می‌بينيد، همان موقع جلوى کودک به او تذكر ندهید! دفاع ‌از عملكرد بد کودک يا حمله به حرف های همسر، عواقب خوبی ندارد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.