Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

سیاستهای_مردانه

زنان دوست دارند بیشتر سورپرایزشان کنید. وقتی همسرتان بفهمد که می‌خواهید با هر بهانه‌ای او را شاد کنید، به محبت شما پاسخ خواهد داد و شما از مهر و محبت او بهره‌مند خواهید شد

به جای هدایای گرانبها، وقت خود را در اختیار همسرتان قرار دهید. نشان دهید که به او توجه دارید. برای او هدیه ببرید؛ حتی یک شاخه گل، به این ترتیب او سرزنده می‌ماند…!

به جای اینکه به همسرتان «خانم» بگویید، با دادن میم مالکیت او را «خانومم» صدا بزنید. خانم‌ها عاشق این «میم‌‌‌های» مالکیت هستند که از سوی شوهرشان ابراز می‌شود.

همسرانه

اگر دوست دارید همسرتان به شما علاقمند بماند باید از بودن با شما لذت ببرد؛ برایش در این سه محور…

🔹 هم سفر شدن

🔸 هم بستر شدن

🔹 هم سخن شدن

✅ لذت‌بخش باشید!

#سیاستهای_زنانه

“از خانواده شوهر معضل نسازید!!!”

🔹 مادر شوهر و خواهر شوهر را اولویت تاثیرگذار در زندگی‌تان ندانید. آنها می‌توانند خوب یا بد باشند، ممکن است شما را ناراحت کنند، ممکن است احساس کنید آنها قصد دخالت در زندگیتان را دارند.

🔸 صرف نظر از اینکه آنها چه می‌کنند، خوب هستند یا نه، نباید همسرتان را بخاطر رفتار خانواده‌اش تحت فشار قرار بدهید. او را مجبور نکنید پاسخگوی رفتار خانواده‌اش باشد.

🔹 این کار غیرضروری است و تنها نتیجه‌اش این است که او سعی می‌کند در این تنش از شما فاصله بگیرد یا احساس حقارت کند یا مقابله به مثل کند و افسرده شود. به وجود آمدن چنین شرایطی باعث می‌شود او درکنار شما شاد نباشد و احساس آرامش نکند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.