Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

رازهایی که نباید از زندگی مشترکتان بدانند (بخش آخر)

ما در زمینه راز های نگفتنی زندگی مشترک دو مقاله با ۵ مورد را برایتان آوردیم حال می خواهیم دو مورد دیگر را بیان و این مقاله همانن مقالات پیشین را به اتمام برسانیم

امیدواریم که مفید واقع شده باشد

– لزومی ندارد شرایط مالی‌تان را با دیگران در میان بگذارید:

🔹 لزومی ندارد کسی از شرایط مالی شما آگاه باشد. میزان پس انداز، حقوق، پولی که به دیگران قرض داده‌اید یا گرفته‌اید جزء موارد شخصی است و نیاز نیست دیگران از آن مطلع باشند. ممکن است با قضاوت نادرست آنها روبرو شوید.

🔸 ممکن است شما را ثروتمندتر از آنچه که هستید ببینند و فکر کنند در زندگی مشکلی ندارید، بنابراین توقعاشان از شما بالا رود. همین طور ممکن است تنها به این دلیل که درآمد بیشتری دارند خود را بالاتر از شما ببینند و با شما مثل یک زیر دست رفتار کنند. با حفظ چنین اسراری تعادل را در دوستی خود برقرار خواهید کرد.

– آتش اختلافات خانوادگی را با گفتن آن به دیگران شعله‌ورتر نکنید:

🔹 بسیاری از زنان و مردان به خصوص در اوایل ازدواج به دلیل عدم شناخت کافی دچار اختلافاتی هر چند جزئی با خانواده همسرشان می شوند. بازگو کردن این اختلافات نزد دیگران اولا ذهنیت آنها را نسبت به همسر شما تحت تاثیر قرار خواهد داد، ثانیا ممکن است در مواردی حرف‌هایی که از سر ناراحتی زده‌اید به گوش خانواده همسرتان برسد و بعد… عواقب چنین چیزی اصلا قابل پیش بینی نیست!

بیشتر بخوانید : بهترین دفتر عقد شیک در تهران 

🔸 همچنین ممکن است شما و همسرتان با خانواده او ارتباط خوبی نداشته باشید، لازم نیست این مشکلات را با خانواده‌ی خودتان در میان بگذارید و یا بالعکس. مطمئن باشید هر چقدر هم که بخواهید کاملا قید آن‌ها را بزنید، آن‌ها خانواده شما هستند، قطعا بر کیفیت و دوام زندگی مشترک تان موثرند و به خاطر نسبتی که دارید زندگیتان به نوعی به هم گره خورده و شما جایی به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است