Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

#هر_دو_بدانیم

“«سرزنش» و «سرکوفت» آفت زندگی‌اند!”

❎ یکی از رفتارهای مخربی که اثرات زیان‌آور و جبران‌ناپذیری بر روابط بین همسران جوان به خصوص در دوران عقد دارد، سرزنش و تحقیر و خرد کردن شخصیت یکدیگر است.

🔹 تو همینی دیگه!

🔸 گوش نکردی حالا بکش!

🔹 صد بار گفتم این کار رو نکن!

🔸می‌‌دونستم این جوری میشه…!

🔹 بفرما اینم نتیجه‌ی هنر جناب‌عالی!

✅ اگر همه‌ی ما می‌توانستیم گاهی خودمان را به جای طرف مقابل‌مان بگذاریم، شاید خیلی از مشکلات و مسائل لاینحل زندگی هرگز اتفاق نمی‌افتاد.

دوست داشتن یک نفر به این معنی نیست که ما همیشه احساس خوب و مثبتی نسبت به او داشته باشیم. عشق طعم و مزه‌های متفاوتی دارد؛ گاهی شیرین و گاهی تلخ است.

#خانمها_بدانند

زنی که در منزل خودش را برای همسرش زیبا و آراسته نکند و به خودش نرسد،لباس های زیبا و جذابش و همچنین ارایش دلفریبش فقط  برای دور همی های خانوادگی و یا دوستانه باشد ،به هیچ عنوان این حق را ندارد که به همسرش ایراد بگیرد و اعتراض کند که چرا تو در خیابان  ویا در مجالس به خانم دیگری نگاه می کنی واین کار تو باعث اذیت شدن من می شود.

بیشتر بخوانید : بهترین لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در تهران

زیرا این کار شما نیز باعث اذیت شدن همسرتان می شود

همسر شما بیشتر از هر شخص دیگری این حق را دارد که زیبایی و جذابیت شما را ببیند و از آن لذت ببرد،از آنجایی که همه مردان با دیدن زیبایی های یک زن لذت می برند

شما در منزل تان کاری کنید که همسرتان با دیدن جذابیت ها  و زیبایی شما لذت ببرد و اشباع شود تا مکان های  دیگر به دنبال زیبایی شخص دیگری نباشد و همیشه این جمله را با خودش تکرار کند  زیباترین زن دنیا را من در منزل دارم که بی صبرانه در منزل به انتظار من نشسته است . و به این طریق همسر شما همیشه تشنه شما است که وقتش را باشما بگذراند .

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است