Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | عقد و ازدواج |پیوند مهر افزا

پیدا کردن قِلِق همسر!!!”

🔹 از مهمترین اصول در جلوگیری از دعوای زن و شوهری و عصبانیت و بدزبانی همسر این است که قِلِق همسرتان را بشناسید و بهانه‌ی عصبانیت و بدزبانی او را ایجاد نکنید.

🔸 لازمه‌ی اینکار، تفکر نسبت به کوچکترین گفتارها و رفتارهای خودمان است و البته نتیجه‌ی اینکار، محبوبیت شما و اصلاح تدریجی صفات ناپسند همسر و شیوه تعاملمان با همسر است

“فرمول‌ گله‌‌گزاری موفق از همسر!!!”

۱- فرمول اول:

یكی از پیش‌شرط‌های گله‌گزاری در مذاكره با همسر، رعایت انصاف و منطق است. برای اینكه این مسئله را به اثبات برسانید، طرف مقابل را درك كنید. اگر می‌خواهید او را به خوبی درك كنید، باید خودتان را جای او بگذارید. با این كار بهتر می‌توانید به مشكلاتش پی ببرید.

۲ – فرمول دوم:

پیش از گله‌گزاری و صحبت با همسرتان، هرگز موضوع را با دیگران مطرح نكنید. زیرا ممكن است گفته‌هایتان را وارونه با شاخ و برگ به او تحویل دهند و وی را علیه شما تحریک کنند.

۳ – فرمول سوم:

در ابتدای گله‌گزاری و صحبت، تاكید كنید قصدتان از مطرح ‌كردن ناراحتی، رسیدن به حُسن ‌تفاهم است زیرا قهرهای طولانی و جدال بیهوده است و اینکه شاید اصل ماجرا یك سوء تفاهم باشد و قصدتان از صحبت، رفع آن است.

یکی از بهترین زمان‌هایی که می‌توانید به همسرتان ابراز محبت کرده و جمله معروف و مورد علاقه همسرتان یعنی «دوستت دارم» را بگویید، زمانی است که صبح از خواب بیدار شده‌اید یا می‌خواهید به محل کار خود بروید.

این جمله هم باعث می‌شود خودتان به لحاظ روانی به حد مطلوبی برسید و هم به همسرتان انرژی مثبتی داده‌اید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.