Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

دانستنی های همسرداری

وقتی «همسر» شدیم، باید «همسری» کنیم. فرقی نمی‌کند چه زن و چه مرد و در همه زمینه‌ها. گفتگو، برنامه‌ریزی، کار منزل، بیرون رفتن، خرید، مهمانی دادن یا مهمانی رفتن و… همه چیز با همکاری و مشورت یکدیگر.

زن و شوهر مکمل هم هستند. هر دو حق زندگی دارند و هر دو باید از زندگی مشترکشان بهره ببرند. این منافاتی با شخصیت‌ زن و مرد ندارد. نه مرد سالاریست نه زن ذلیلی. این  معنای درست زندگی مشترک است که باید به فرزندان خود بیاموزیم.

#هر_دو_بدانیم

آفَت خطرناکی که زوج‌های خوشبخت همیشه از آن دوری می‌کنند، غر زدن و بهانه‌جویی است. نالیدن فضای گفتگو را به سمت تشنج و درگیری می‌کشد. وقتی همسر تان به خانه می‌آید؛ مدام به او غر نزنید که خسته‌ام یا بچه‌ها اذیتم کرده‌اند یا درآمد تو اندک است و مسافرت‌های خوب نمی‌رویم.

محتوای این نا لیدن‌ها حتی اگر درست هم باشد؛ به خاطر لحن آزاردهنده‌شان بر حجم مشکلات می‌افزاید و این حس را در همسرتان بیدار می‌کند که او فرد با ارزشی در زندگی شما نیست. زوج‌های خوشبخت تحلیل واقع بینانه‌تری از شرایط، چالش‌ها و مشکلات خود دارند، بنابراین به جای غر زدن و نالیدن، به سمت حل واقع بینانه مسئله گام برمی‌دارند.

بیشتر بخوانید : بهترین و لاکچری ترین دفتر عقد شیک در شمال تهران

خلق خوش، ظاهر آراسته، مهربانی در کلام، درک خستگی‌ها، سوال پیچ نکردن شوهر و… از راس اموری است که در هنگام ورود

یک مرد خسته باید مورد توجه قرار گیرد

به جای اینکه به همسر تان «خانم» بگویید، با دادن میم مالکیت او را «خانومم» صدا بزنید. خانم‌ها عاشق این «میم‌‌‌های» مالکیت هستند که از سوی شوهرشان ابراز می‌شود.

زنان عاشق این هستند که زمانی که حین اشپزی در خیال خود غوطه‌ور هستند، دستی عاشقانه انها را در آغوش بکشد و زنانگی و مهم بودنشان را به آنها یاد اوری کند. آنوقت است که زندگی برایشان بهشت است ومثل دختربچه‌ای سرخوش می‌شوند.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است