Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر ایده آل | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

#خانمها_بدانند

“زن ایده‌آل از دید آقایون؟!”

۱ – آقایان در مرحله اول دوست دارند همسری باایمان، پاکدامن، باحیا و نجیب داشته باشند. همسر ایده‌آل بیشتر آقایان زنی است که  جمال و زیبایی مورد نظر آن‌ها را داشته و کم مهریه باشد.

۲ – معمولا مردان زنی را دوست دارند که  مهربان‌خو باشد. به طوری که همه دوستش داشته باشند و در مقابل همسر، فروتن و متواضع باشد و در مقابل او آراسته و زیبا باشد.

۳ – همسر ایده‌آل مردان کسی است که موقر باشد و از همسرش حرف‌ شنوی داشته باشد. کارها را آسان بگیرد و طبع ملایم و نرم داشته باشد. حافظ احترام و حیثیت شوهر باشد و عیب‌های شوهرش را در زمان غیبت او بپوشاند.

#آقایان_بدانند

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

“مرد ایده‌آل از دیدِ خانم‌ها؟!”

۱ – همسر ایده‌آل بیشتر خانم‌ها مردی است که در درجه اول باغیرت باشد و نسبت به خانواده‌اش و حریم آن حرمت قایل شود.

۲ – مرد ایده‌آل از هرگونه انحراف اخلاقی به دور است و سلامت اخلاقی دارد و نسبت به والدین و زن و فرزند خود خوش رفتار و خوش برخورد است.

۳ – پاکی چشم و عقل و فکر، توانایی تامین مالی خانواده، داشتن ایمان محکم، شهرت اجتماعی و توان دفاع از حریم خانواده هم از شاخص‌های مرد ایده‌آل است.

۴ -مرد پاکیزه، پارسا، سخاوتمند و دست و دلباز می‌تواند تکیه‌گاه خوبی برای خانواده و همسر خود باشد

۵ -طبیعی است می‌توان به این فهرست، صفات دیگری را افزود؛ اما بسیاری از خانم‌ها به هنگام انتخاب همسر بر این ویژگی‌ها تاکید می‌کنند

هرگز به همسرتان اهانت نکنید و او را سرزنش ننمائید. بلکه برعکس نهایت احترام را برایش قائل باشید و اعمال نیکش را تائید و او را تشویق نمائید.

#هر_دو_بدانیم

۱ – مهمترین نیازهای عاطفی همسرتان را بشناسید و بر طرف کنید. تنها عاملی که باعث می‌شود عشق در یک رابطه زن و شوهری همواره زنده بماند و طراوت و شادابی خود را حفظ کند، توجه دائمی زوجین به یکدیگر و به نیازهای عاطفی یکدیگر است.

۲ -حال این نیازهای عاطفی در هر دوره‌ای از زندگی شکلی خاص به خود گرفته و اولویت‌ها مورد تغییر و تحول قرار می‌گیرد اما مساله مهم همان «اصل توجه» است که احساس عشق را در زندگی مشترک زنده نگه می‌دارد.

۳ -پس سعی کنید، اول نیازهای عاطفی همسرتان را بشناسید و سپس یاد بگیرید که چگونه آن نیازها را برطرف کنید که برای خودتان هم لذت بخش خواهد بود.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

تماس با ما