Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر آزاری | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

همسر آزاری

سیاستهای_همسرداری

“همسرآزاری فقط کتک زدن نیست!!!”

برای هم اسم می‌گذارید؟ همسرتان را با واژه‌هایی مثل «کدو» یا «لاک‌پشت» صدا می‌کنید و ایرادهای او را با نسبت دادنش به یک موجود زنده به رخش می‌کشید؟!!!

گذاشتن اسم به‌دليل تحقیر یا نسبت دادن یک ویژگی ناپسند روی شریک زندگی‌تان، همسرآزاری است.

در یک رابطه عاشقانه، یک اسم لطیف و عاشقانه را برای همسرتان انتخاب کنید و هرازگاهی با آن واژه صدایش کنید اما اسم‌های تحقیر کننده هرگز در این گروه جا نمی‌گیرد.

عاشق‌هایی که خشونت کلامی را در رفتارشان بروز می‌دهند و به‌ جای انتقاد از همسرشان، ویژگی‌های او را به شکلی تحقیر کننده بیان می‌کنند و مثل یک برچسب آن را روی همسرشان می‌چسبانند.

مهم نیست که این واژه‌ها با آرامش و خنده به زبان بيايد یا با یک لحن تند. این صفت‌ها در هر شرایطی که ادا شوند، به ارتباط شما آسیب می‌رسانند. اگر این رفتار را دارید شما یک همسر آزارید!

حواستان باشدخانه‌ایکه زنش عاشق باشدآشپزخانه‌اش بویِ غذایِ محبوبِ یار می‌دهدو خانه‌ای که مردش عاشق باشد،بویِ بوسه‌های وقت و بی‌وقت…

نه این که یکدیگر را تحقیر کنند و القاب نا مناسب بر یکدیگر بگذارند.

مرد بایستی به همسر خود، بخصوص در حضور دیگران احترام بگذارد. این احترام باید توأم با صمیمیت و مهربانی باشد.

زن نیازمند دریافت محبت و احترام از شوهر است به ویژه هنگامی كه در حضور دوستان و آشنایان قرار داشته باشد.

این امر باعث می‌شود كه زن از داشتن شوهر احساس افتخار و سربلندی كند و این احساس، شوق او را به زندگی زناشویی و آمادگی وی را برای گذشت و بردباری در برابر محرومیت‌ها و سختی‌های احتمالی بیشتر می‌كند.

بدست آوردن دل یک مرد، همیشه کارساده ای نیست! پس نگویید: اون که او مرا دوست دارد، پس چرا باید به سر و وضع خودم برسم و برایش دلربایی کنم؟!!!

عشق نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. اگر می خواهید همسر آزاری نکنید پس به زیبایی خود برسید و همیشه خوش پوش باشید..

Write a comment:

*

Your email address will not be published.