Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسرداری | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر فزا | عقد و ازدواج

همسرداری

#هر_دو_بدانیم

“از هـمدیگـر جـدا نشویـد”

فعالیت‌های دونفره تنها مخصوص تازه عروس و دامادها نیست. حتی اگر ده‌ها سال از زندگی مشترک‌تان بگذرد،

باز هم می‌توانید از لذت قدم برداشتن در کنار هم بهره‌مند شوید و با وقت‌گذرانی‌های دونفره آرامش بگیرید و همسرداری را بجا آورید.

چند وقت است که با هم سینما نرفته‌اید؟ از آخرین باری که فقط شما دو نفر پشت میز رستوران یا کافه نشسته بودید چقدر گذشته؟ آخرین بار که با هم آشپزی کردید کی بوده؟

اگر پاسخ دادن به این سؤالات برایتان سخت است، بدانید که بیش از اندازه از هم فاصله گرفته‌اید.

همین امروز بلیت سینما بگیرید و دونفره فیلم ببینید ویا  همین هفته در کنار هم کیک درست کنید و از با هم ساختن و حتی با هم خرابکاری کردن لذت ببرید

در مشاجره با همسرتان، بچه‌ها را تبديل به خاكريز جبهه خود نکنید. زیرا هر تیری که پرتاب می‌کنید اول به فرزندتان اصابت می‌کند…!

برخی مردان معتقد هستند؛ همین که صبح تا شب سر کار می‌روند و نیازهای مالی همسرشان را تامین می‌کنند، یعنی همسرشان و فرزندانشان را دوست دارند، چون برای آنهاست که تلاش می‌کنند و همسرداری را کاملا بجا آورده اند..

دقیقا درست است که یک مرد متاهل بیشتر تلاش می‌کند تا همسر و فرزندان آینده‌ای خوبی داشته باشند. اما می‌دانید یک زن برای انجام وظایف خود نیازهای مهمتر از مسائل مادی دارد؟!

نیاز به توجه، نیاز به محبت، نیاز به آغوش، نیاز به حمایت، نیاز جنسی، نیاز به مشورت و صحبت کردن، نیاز به هدیه (نه هدایای گران قیمت! یک شاخه گل، یک نامه محبت آمیز یا یک تشکر ساده کافیست).

برخی دختران معتقد هستند؛ من وظیفه ندارم آشپزی کنم، براش غذا درست کنم، این همه سال نرفتم درس بخونم که بشینم برای شوهرم آشپزی کنم همین که برایش همسرداری کنم کافیست!

در حقیقت زن وظیفه‌ای در قبال آشپزی کردن یا نظافت منزل ندارد، این کاملا درسته! اما می‌دانید اگر شما صبح تا شب قربان صدقه شوهرتان برید و حرف‌های محبت آمیز بزنید، نسبت به مواقعی که غذای باب میل او را درست می‌کنید؛

بسیار بسیار این محبت‌های کلامی کم اثر هستند. مردها دوست داشتن و علاقه را در عمل می‌دانند. برعکس زنان که در کلام هم نیاز دارند.

پس آشپزی را نه به عنوان وظیفه  بلکه به عنوان یک سیاست زنانه و همسرداری برای جذب همسر بدانید. خواب، شکم، رابطه جنسی و احساس قدرت از کلیدهای نفوذ بر مردان است،

مردی که خواب آسوده دارد، شکمش سیر می‌شود، نیاز جنسی‌اش توسط همسرش تامین می‌شود و مورد احترام همسر قرار می‌گیرد، با سرو کله به سمت خانه راهی می‌شود!

مردی که همسری دارد که مدام جلوی آینه است، مدام از او پول می‌خواهد، مدام غر می‌زند، اهل آشپزی کردن نیست، در تامین نیاز جنسی او کوتاهی می‌کند، خیلی زود سرد می‌شود…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.