Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
هدیه | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

#سیاستهای_همسرداری

هدیه دادن

هدیه دادن، هم شما رو در نگاه خداوند عزیز می‌کنه هم محبتتون رو در قلب همسرتون تثبیت می‌کنه. عادت کنید بدون مناسبت برای هم هدیه بگيرید.

“چه کادویی واسه همسرم بخرم؟!!!”

حواستون باشد که همسرتان با شما فرق دارد. خیلی وقتها، ما همان کاری را برای همسرمان انجام میدهیم، که دوست داریم اون برای ما انجام دهد. اما این یک اشتباه بزرگ است…!

اگر می خواهید برای همسرتان هدیه بخرید ، باید ببینید او به چه چیزی نیاز دارد  نه اینکه شما چی دوست دارید …

هیچ وقت خریدهای ضروری زندگی رو به عنوان کادو برای همسرتان  تهیه نکنید…!

آقای عزیز! ماشین لباسشویی، وسیله ضروری منزل به حساب می آید؛ نه کادو برای زن خونه…!

خانم عزیز! اگه یه کم بگردید، حتما کادوی بهتری از جوراب و زیرپوش هم وجود دارد که برای همسرتان بگیرید

#همسرانه

اتفاقی که زیاد در اتاق خواب زوجین اتفاق می‌افته اینه که پس از یک روز سخت کاری و فشرده زن نیاز به استراحت دارد ولی مرد نیاز به رابطه جنسی!

در نتیجه‌یِ این تضاد، زن مرد را یک وحشی بدون احساس خواهد نامید و مرد هم زن را سردمزاج خوانده و شب را روی کاناپه به صبح خواهد رسانید.

اما قضیه از چه قرار است؟! میل جنسی زن به طور قابل توجهی تحت تأثیر اتفاقات زندگی‌اش است. ️اگر از شغل خود نفرت داشته باشید، اگر پروژه سنگینی در کار به عهده‌اش گذاشته شود، اگر قسط خانه‌اش دو برابر شود، اگر بچه‌ها مریض باشند، اگر در باران خیس شود، رابطه جنسی برایش مفهومی نخواهد داشت. تنها چیزی که به آن نیازمند خواهد بود رفتن به رختخواب و خوابیدن است.

اما این قضیه در آقایان برعکس این موضوع است. اگر همین مسائل برای مرد اتفاق بی‌افتد، او رابطه‌ی جنسی را قرص خواب قلمداد خواهد کرد و آن را نوعی وسیله‌ی رهایی از فشارهایی که در طول روز روی هم تلمبار شده خواهد دانست. با دانستن این تفاوت، شاید بهتر بتوانید یکدیگر را درک کنید و احترام بگذارید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.