Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
جنت آباد گاندی
نکات برخورد با مردان | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

دانستنی های زناشویی

نکاتی مهم در مورد برخورد با مردان”

مردها همیشه دوست دارند در برابر همسر خود یک مرد پیروز باشند. اولین نکات برخورد با مردان این است که  اگر خطایی از مردها دیدید در جمع آن را بازگو نکنید، با او خلوت کنید و خطای او را بگویید.

هیچ وقت در مواجه با اشتباهات آنها را تحقیر نکنید. یکی دیگر از نکات برخورد با مردان  این است که مردها همانطور که خیلی قدرتمند دیده می‌شوند؛ خیلی هم ضعیف هستند. پس با او همدردی کنید نه اینکه با سرزنش او را ناراحت کنید.

پول و ثروت همه چیز نیست. درست هست شاید گره گشا باشد اما برای بی‌پولی، همسرتان را تا حد امکان سرزنش نکنید. نیمه پرلیوان را هم ببینید. گاهی یک محبت مرد از هزاران ثروت دنیوی برتر هست!

نکته بعدی که در برخورد با مردان ایرانی باید بدانید وقتی کسی را دوست دارند کمتر دوست داشتن خود را ابراز می‌کنند مخصوصا در جمع خانواده خودشان این موضوع بیشتر دیده می‌شود!

با همسرتان رفیق شوید. گاهی خانم‌ها وقتی با هم جنس خود دوست یا اشنا هستند؛ احساس راحتی بیشتری دارند اما با همسر خود کمتر رفاقت دارند و بیشتر دعواهای زندگی را پیش می‌کشند!

راه‌های مختلف برای تغذیه روحی همسرتان”

روزی ده دقیقه، به همسر خود وعده غذاییِ “عــشق” بدهید…!

بغل کردن

احترام و توجه

رابطه جنسی با عشق

گفتن جمله “دوستت‌دارم”

هدیه دادن بدون هیچ مناسبتی

شاید فکر کنید مردی با ظاهر خشن و زبانی تند که بلد نیست کلام محبت آمیزی بگوید، دوست نداردمحبت ببیند! اما اشتباه نکنید تمام مردها نیازمند جنبه مهربانانه زنان زندگی خود هستند.

شاید شما هم زیر بار سنگین زندگی خسته شده باشید اما یادتون باشه مردها بیشتر از شما درگذر زندگی و در برخورد با مشکلات فرسوده می‌شوند.

برای همین حتی ذره‌ای کوچک از مهربانی می‌تواند حالشان را خوب کند. باور کنید اگر در مهربانی کردن پیش قدم شوید شما هم سود خواهید کرد و زمان‌هایی که به مهربانی نیاز دارید، مهربانی خواهید دید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.