به گفته مشاوران با سابقه دفتر حقوقی نوآوران عدالت آریایی، مشکلات خانوادگی جزو جدایی ناپذیر خانواده ها است و این خانواده هستند که انتخاب می کنند این موارد را چگونه و به چه طریق حل کنند. اما خانواده دانا می داند که برخی مشکلات در زندگی بدون مشورت و به تنهایی قابل حل نیستند و باید از مرجعی کمک گرفت. حال این مرجع می تواند مشاوره، بزرگان فامیل، شخصی امین و… باشد.

در این بخش از موسسه پیوند مهرافزا، دفتر مشاوره حقوقی نوآوران عدالت آریایی که طرف قرارداد و جز تیم این موسسه تشریفاتی معتبر است را به شما معرفی می کنیم. برای مراجعه به بهترین مشاوره حقوقی در تهران و مشورت با افراد متخصص و مورد اطمینان تنها کافیست لینک فرم درخواست مشاوره را لمس کنید و یا از طریق تماس تلفنی از تجارب آن ها بهره لازم را ببرید.

تفاوت موسسه حقوقی با دفتر وکالت

برخی از افراد تفاوت موسسه حقوقی با دفتر وکالت را نمی دانند و به همین علت مراجعه به این دفاتر را صلاح نمی دانند.

اما باید بدانید که طبق آئین نامه تصویب شده به تشکیل موسسات حقوقی و نحوه اداره موسسه حقوقی شخصیتی است حقوقی که منحصرا توسط دو یا چند وکیل دادگستری تحت هر نام و عنوان به منظور انجام امور وکالت و مشاوره ، تنظیم قرار دادها به طور کلی امور حقوقی ، طبق مقررات قانونی و آئین نامه مربوطه تشکیل ، ثبت و اداره میشود موسسه حقوقی می گویند.

نکته: فراموش نکنید که طبق این آئین نامه تنها وکلای دادگستری که شرایط بالا را یک دفتر حقوقی را تاسیس کنند اما پس از مدتی، مدیر کل اداره ثبت شرکت ها آیین نامه ای را تصویب کرد که طبق آن افراد غیر وکیل هم می توانند به نام خود یک موسسه حقوقی ثبت نمایند و در صورت نیاز، شخص مراجعه کننده را به وکیل مورد اعتماد معرفی کنند. در این مرحله با مراجعه به دفتر وکالت و مشورت با وکیل مد نظر مشکل خود را برطرف می کنند.

دفتر حقوقی نوآوران عدالت آریایی طبق مقررات ذکر شده در آئین نامه ثبت شده است و تا به امروز جز بهترین و معتبر ترین موسسات حقوقی شناخته شده است.

دفتر حقوقی