Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
روابط عاشقانه | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“نبایدهای بزرگ در رابطه عاشقانه با همسر!”

چرا گاهی احساس می‌کنید رابطه با همسرتان را آنطور که باید و شاید بلد نیستید؟ کدام یک از اشتباهات شما در روابط عاشقانه رنگ و روی واقعیت را از این رابطه دور می‌کند؟

بخشی از رابطه با همسر مربوط به برقراری روابط عاشقانه است که متاسفانه به علت عدم آگاهی کافی به مشکل برمی‌خورد.

برای برقراری روابط عاشقانه بلند مدت، باید از انجام برخی کارها خودداری کنید که در ادامه چند نمونه از آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

اما در این مقاله به اولین مورد در رابطه نبایدهای بزرگ در رابطه عاشقانه با همسر می پردازیم .و این مورد را مورد ارزیابی قرار می دهیم . پس لطفا با ما همراه باشید.

نبایدهای بزرگ در رابطه عاشقانه با همسر!”

وابستگی بیش از حد

اگر از همان اول رابطه‌تان خود را وابسته نشان دهید و مدام به او زنگ بزنید یا در حال چت کردن با او باشید، او را از خودتان خواهید راند.

پس بهتر است به جای وابسته شدن به او که در نهایت منجر به ایجاد فاصله بینتان می‌گردد، به انجام برنامه‌های کاری، ورزشی، هنری بپردازید و به خاطر او تمام مدت قید دوستانتان را نزنید و در کل جای این که دنیای خود را مطابق خواسته‌های طرف مقابلتان کنید، او را سازگار با دنیای خود نمایید.

در نظر داشته باشید هر رابطه‌ای وابستگی می‌آورد اما این احساس با گذشت زمان بوجود می‌آید، پس با حفظ استقلال و اعتماد به نفس از همان ابتدا خودتان را وابسته نشان ندهید.

ادامه مطالب در رابطه با این موضوع را در مقاله بعدی ارائه می دهیم امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و همچنین مفید واقع شده باشد .

ممنون که ما را همراهی می کنید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.