Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

مزایای یک مراسم عروسی در محل

برنامه ریزی عروسی

همانطور که بسیاری از عروسها در مورد برنامه ریزی عروسی خود می اندیشند، ملاحظات رایج این است که آیا مراسم خود را در محل و یا در تالار نزدیک یا محل مراسم دیگر برگزار میکنند.

برنامه ریزی عروسی در تهران باعث می شود که این مسئله به ویژه به دلیل مشکلات خودروهای پارکینگ (و بعضی از رانندگی) در یک مکان شهری باعث شود.

در جستجوی مکان هایی که برای برنامه ریزی عروسی و پذیرش دو برابر می شود، عروسها اغلب ناامید شده اند که اتاق های تزئینی و رمانتیک که در آن مراسم عروسی خود را داشته باشند.

ناامید می شوند. ما چند نکته را در نظر می گیریم که تصمیم می گیرند آیا یک برنامه ریزی عروسی در محل برای شما مناسب است یا خیر.

یک محل تاریخی را در نظر بگیرید.

این مکانها از لحاظ ذهنی به مراسم در محل مناسب هستند زیرا اغلب جزئیات معماری و دکوراسیون منحصر به فرد دارند، بر خلاف چیزی مانند اتاق کنفرانس هتل، که ممکن است ساده تر و بیشتر از یک بوم خالی باشد.

گل ها و قوس ها را پیش بینی کنید.

برنامه ریزان رویداد شما و گلدار می توانند با هم کار کنند تا یک مرکز کانونی برای اتاق ایجاد کنند که یادآور یک تالار سنتی است که همه چشم ها به محراب می آیند.

یک چوپا، گلخانه ای یا پاساژ دیگر در جلوی اتاق می تواند این توهم را ایجاد کند حتی اگر فضای مراسم سنتی نیست.

فکر می کنید در مورد ترکیبات.

شما ممکن است به هزینه اجاره، گل و دکوراسیون مربوط به اتاق خود مراجعه کنید، اما در نظر بگیرید که کدام یک از گزینه های تجاری است.

آیا می خواهید مهمانان را از طریق ترافیک شهر رانندگی کنید؟ پارک در دو گاراژ؟ پرداختن به یک واگن برقی برای گرفتن آنها از یک مکان به دیگری؟ در مورد اینکه چه چیزی برای شما مناسب است، به راحتی مهمانان فکر کنید.

یک راه حل منحصر به فرد را در نظر بگیرید.

آیا اتاق عجیب شکل گرفته یا نه آنچه که پیش بینی کردید چیست؟ در نظر بگیرید که صندلی ها را در یک دایره در اطراف عروس و داماد قرار دهید، که می تواند هر دو چشمگیر و نمادین باشد.

یا در یک شیوه غیر عادی دیگر، برای ایجاد فضای مورد نظر خود.در کتابخانه عمومی تهران، ما خوش شانس هستیم که تعداد زیادی از فضاهای مناسب برای مراسم عروسی در محل را داشته باشند.

مراسم به صورت بی نظیر با بقیه شب، هر دو در دکوراسیون و نورپردازی و در این واقعیت است که مهمان هرگز کتابخانه را ترک نمی کند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.