محضر عقد روف گاردن

اجرای مراسم عقد و ازدواج در فضای باز در روف گاردن (roof garden) در مجموعه پیوند مهرافزا با ظرفیت ۲۰ الی ۱۰۰ نفر اماده خدمت رسانی به شما میهمانان عزیز میباشد.روف گاردن مجموعه پیوند مهرافزا واقع در تهران با جدیدترین طراحی ها و متد سفره چینی مراسم عقد و ازدواج و با توجه به میل و سلیقه شما طراحی گردیده است .

محضر عقد در روف گاردن

محضر عقد با فضای باز

همواره تلاش گردیده تا مراسم محضر عقد در فضای باز با جدیدترین طراحی ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ایجاد امنیت خاطر برای میهمانان عزیز باشد و با اجرای مراسم و ایجاد سفره عقد در فضای باز یک فضای کاملا مدرن و لوکس و به دور از آلودگی های فضای بسته برای شما عزیزان مهیا باشد .

خدمات محضر عقد در فضای باز تهران

موسسه پیوند مهرافزا دارای چندین شعبه در تهران و مجهز به محضر عقد با روف گاردن با ایجاد فضایی مناسب و مدرن برای اجرای مراسم ها و میهمانی های شما همراه در تلاش است خدماتی ارزنده و مناسب برای شما میهمانان فراهم کند . روف گاردن تهران واقع در میدان هروی با سالن عقد لوکس و پذیرایی شام در خدمت شما میهمانان عزیز است . شما همراهان عزیز میتوانید برای رزرو و در یافت اطلاعات بیشتر در مجموعه با ما تماس بگیرید.
برکزاری مراسم عقد در باغ (فضای باز) و باغ تالار
برگزاری عقد در پنج شعبه مجزا: دفتر ازدواج شیک جنت آباد(VIP)، دفتر عقد لوکس جردن(VIP)، دفتر عقد و ازدواج شهرزیبا، باغ سردار جنگل، باغ تالار ولی عصر
برگزاری مراسم عقد و ازدواج در خارج از کشور
برگزاری مراسم عروسی در منزل شما و ۱۲۰ باغ تالار شیک طرف قرارداد اختصاصی