Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
محبت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

#سیاستهای_زنانه

مردان بنده محبت هستند و نیروی محبت می‌تواند آنها را به هر کاری ترغیب کند. حال تصور کنید مردی خسته وارد خانه می‌شود با آغوش گرم همسر و یک استکان چای و چند جمله دلنشین مواجه شود،  این حجم از محبت به راحتی خستگی چندین ساعته مردان را از تن آنها بیرون خواهد کرد.

خلق خوش، ظاهر آراسته ، مهربانی در کلام ، درک خستگی‌ها ، سوال پیچ نکردن و… از راس اموری است که در هنگام ورود یک مرد خسته باید مورد توجه قرار گیرد .

هرگز همسرتان را به چیزهایی كه به آنها علاقمند نیست، مجبور نكنید. او را همانطور که هست بپذیرید و اگر لازم بود که وی کاری را انجام دهد مسلما تشویق بهتر از اجبار تاثیر گذار خواهد بود .

زوج‌های خوشبخت، هر روز حداقل پنج بار از هم قدردانی می‌کنند و همدیگر را تحسین می‌کنند .

“منتظر دوباره زندگی کردن نباشید!!!”

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند! شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود! فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند؛ محکم و بی نقص…!

اما حقیقت ندارد؛ اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگیمان به بعد را مى‌ساختيم و منتظر دوباره زندگی کردن نبودیم!!!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.