Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
مثلث عشق | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“«مدل مثلثی عشق» در «وضعیت بی‌ضلعی!»”

در مقاله قبل در رابطه با مدل مثلث عشق صحبت کردیم و سه مورد از مثلث عشق را برای شما آوردیم حال قصد داریم که در این مقاله در رابطه با همان مثلث عشق اما در وضعیت بی ضلعی صحبت کنیم.امیدواریم که این مقاله نیز مفید واقع شود

لطفا با ما همراه باشید .

۱⃣ بی‌عشقی مطلق:

زمانی که زوج‌ها نه صمیمی‌اند، نه شور و اشتیاقی به هم دارند و نه نسبت به هم متعهد هستند! بازسازی چنین زندگی مشترکی بسیار سخت است و چه بسا، جدایی بهترین راه برای رهایی از این وضعیت نابهنجار باشد.

۲⃣ فقط صمیمیت=رابطه دوستی:

اگر در رابطه‌ای فقط صمیمیت وجود داشته باشد، آن دو صرفاً با همدیگر مانند دو دوست همجنس، رفیق هستند. چنین رابطه‌ای را نمی‌توان رابطه مطلوب همسری دانست و حداکثر می‌توان نام «رابطه دوستی» بر آن نهاد.

🔹

بیشتر بخوانید : بهترین لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در تهران

همسرانه

هیچ وقت فراموش نکنید که بی‌احترامی به همسرتان، بی‌احترامی به شما و خانواده مشترکتان محسوب می شود! پس در جمع طوری رفتار کنید که هیچ وقت، هیچ کس به خودش این اجازه را ندهد که بخواهد با همسر شما با بی احترامی صحبت کند ..

🔸 اگه احیانا این اتفاق افتاد، بسته به شرایط ولی محترمانه از همسرتان دفاع کنید.

این نکته را فراموش نکنید که رفتار شخص خود ما است رفتار دیگران نسبت به برخورد با خودمان را شکل می دهد .

اگر شما با همسرتان در جمع بد صحبت کنید پس این نیز طبیعی است که دیگران با توجه به رفتار شما با همسرتان به همان شکل صحبت کنند و شان احترام خانواده و زندگی مشترکتان پایین بیاید .

همیشه سعی تان بر این باشد که از خوبی ها و خصلت های مثبت همسرتان در مقابل دیگران صحبت کنید و از او تعریف و تمجید نمایید .

همین امر باعث بالا رفتن جایگاه همسرتان در دیدگاه دیگران می شود علاوه بر آن،این کار شما اعتماد به نفس به همسرتان می دهد و همسرتان انرژی مثبت را وارد زندگی مشترک تان می کند .

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است