Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
جنت آباد گاندی
ماه عسل خاطره انگیز - دفترعقد و سفره عقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

ماه عسل خاطره انگیزدفترعقد و سفره عقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

یک انتخاب مشترک برای ماه عسل

اولین قدم برای شروع ماه عسل انتخاب یک مکان است. جایی که قرار است در آنجا به شما خوش بگذرد. مهم نیست داخل کشور یا خارج؛ مهم این است که با توجه به بودجه و سلیقه شما آن مکان برای تان مناسب باشد. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، شما و همسرتان جداگانه چند شهر و کشور را روی کاغذ بنویسید و بعد آن ها را با هم به اشتراک بگذارید.
قطعا بین نوشته های تان با توجه به شناختی که درطول نامزدی و عقد به دست آورده اید، چند مکان مشترک وجود دارد. بهترین انتخاب می تواند از بین همین مکان های مشترک باشد. البته بهتر است جایی را انتخاب کنید که تا قبل از آن هیچ کدام تان به آنجا سفر نکرده باشید. با این انتخاب اولین خاطرات مشترک تان را در جایی تجربه می کنید که قبلا در آن هیچ خاطره ای نداشته اید و چه چیزی از این بهتر؟
این مشورت اولیه را یادتان بماند و تا آخر سفر برای هر برنامه کوچکی که قرار است بریزید با هم مشورت کنید.

در ماه عسل خسیس نباشید

البته منظورمان از تهیه  بلیط و تور لحظه آخری این نیست که برای ماه عسل تان خساست به خرج بدهید، نه. منظورمان این است که بهترین خدمات را با هزینه های پایین آمده انتخاب کنید. در این سفر باید همه چیز عالی و به یادماندنی باشد، اگر بخواهید کمی خسیس بازی در بیاورید، ممکن است اصلا به شما خوش نگذرد. برای اینکه این سفر به خوبی و خوشی برگزار شود، زمانی که مشغول راه اندازی مراسم عروسی هستید، تا آنجا که ممکن است در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، تا یک ماه عسل مجلل و به یاد ماندنی را برای خودتان رقم بزنید.

سبک سفر کنید

زمانی که قصد سفر دارید، خصوصا سفر ماه عسل که احتمال خرید در آن خیلی زیاد است، بهتر است یک چمدان کوچک همراه خودتان بردارید با چند دست لباس ساده. قرار است در ماه عسل خوش بگذرانید و با همسرتان معاشرت کنید، مهم نیست که هر ساعت و هر وعده غذایی را با لباس مخصوص سر میز بنشینید؛ طوری که انگار هنوز در مراسم عروسی تان حضور دارید. در سفر ماه عسل اگر همه چیز را ساده بگیرید و وسواس به خرج ندهید، قطعا تا همیشه با همسرتان سفرهای خوبی را تجربه خواهید کرد.

نترسید و کشف کنید

خیلی از ما بخاطر ترس از گم شدن و در شهر غریب ماندن و … عادت کرده ایم با تور سفر کنیم. توری که لیدرش انتخاب می کند ما را کجا ببرد. شاید در نگاه اول این خیلی هم خوب باشد، اما برای شمایی که قصد دارید یک ماه عسل رویایی بسازید، هیچ چیز بهتر از این نیست که خطر کنید و خودتان برای کشف مکان های تازه قدم بردارید.

بودجه ماه عسل تان را در نظر بگیرید

برایسفربه کشورهای خارجه کافیست یا یک ما قبل بلیط را از سامانه های معتبر خریداری کنید، یا چمدان تان را ببندید و منتظر تورهای لحظه آخری باشید که با تفاوت قیمتی فاحشی به فروش می رسند.