Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
لباس عروس | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

نکات خرید لباس عروس برای افراد چاق

دغدغه همه عروس خانم ها که مراسم عروسیشان نزدیک است ،خرید یا انتخاب لباس عروس است .

این دغدغه را تقریبا همه عروس خانم ها دارند .اما این دغدغه برای عروس خانم هایی که کمی چاق هستند و یا اضافه وزن دارند بیشتر است.

بسیاری از عروس خانم ها به دلیل اضافه وزنی که دارند نمی توانند لباسی که دوست دارند و مد نظرشان است را بگیرند.

ما این مقاله را جمع اوری کرده ایم و در اختیار شما قرار می دهیم که در صورتی که چنین مشکلی برایتان پیش امد دیگر استرس و سراسیمگی نداشته باشید و از خرید عروسی و لباس عروس و همچنین گشت زدن بازار ها لذت ببرید.

پس لطفا نکاتی را که در انتخاب لباس عروس برای افرادی که اضافه دارند ،آورده ایم را مطالعه نمایید.

لطفا ما را یاری کنید .

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

۱- قبل از رفتن برای خرید، تماس بگیرید

اکثر فروشگاه ها و مزون ها، لباس هایی با سایز متوسط، یعنی سایز ۳۸ تا ۴۰، را در فروشگاه برای پرو موجود دارند.

اگر می خواهید بدانید که لباس سایز بزرگ برای پرو شما موجود است، قبل از رفتن به فروشگاه با آن ها تماس بگیرید و از داشتن نمونه سایز بزرگ مطمئن شوید.

۲- یک فروشنده حرفه ای پیدا کنید

از یک فروشنده یا دیزاینر حرفه ای کمک بگیرید که با معیارهای انتخاب لباس عروس برای افراد اضافه وزن دارند  کاملا آشنایی داشته باشد. فردی که علاوه بر دانش و تجربه، تمایل و وقت کافی داشته باشد تا شما را به خوبی راهنمایی کند..

۳- به عدد سایز توجه نکنید

برند های معتبر معمولا سایز بندی کوچک تر از حالت عادی دارند، پس ممکن است سایز لباس عروس شما به طرز قابل توجهی بزرگتر از سایز لباس های روزمره باشد.

عدد سایز لباس را به کلی فراموش کرده و بیشتر به فرم کلی و مدل آن در تن خود توجه کنید. اگر لباسی ستاره درون شما را نشان دهد، دیگر چه کسی به عدد سایز آن توجه می کند؟

۴- پیش فرض های خود را کنار بگذارید

بعضی از افراد اعتقاد سفت و سختی به مدل  A شکل دارند، اما ممکن است فروشنده یا دیزاینر، مدل یا سبک دیگری را به شما پیشنهاد دهد و تاکید کند که در این مدل فوق العاده خواهید شد.

پس به حرف او گوش داده و آن مدل را هم امتحان کنید. فروشنده لباس عروس به احتمال قوی فردی حرفه ای است، پس ذهنتان را باز و به توصیه های او توجه کنید.

در بدترین حالت، اصلا آن لباس را دوست نخواهید داشت؛ و در بهترین حالت، لباس رویایی خود را پیدا می کنید.

۵- ویژگی های لباس عروس مناسب برای افراد چاق را بشناسید

پیراهنی را انتخاب کنید که شما را به زیباترین حالت نشان می دهد، و به کلیشه ها اهمیت ندهید. اما برخی از مدل ها شانس بیشتری برای زیباتر نشان دادن شما دارند.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

تماس با ما