Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
فیلمبرداری عروسی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

فیلمبرداری و عکاسی عروسی

سابقه‌ی تیم فیلمبرداری را چک کنید!

بررسی سطح تجربه‌ی تیم فیلمبرداری عروسی و آتلیه بسیار مثمر ثمر است، و شما می توانید کار های فیلمبرداری عروسی و عکاسی ای که انجام داده اند ببینید .همچنین شما باید به محیط آتلیه نیز توجه داشته باشید چون قرار است یکسری از عکاس هایتان در آتلیه گرفته شود .

آنچه دوست دارید را برای مدیر آتلیه بیان کنید!

تمام چیز هایی که می خواهید در فیلمبرداری عروسی انجام شود و محیطی که دوست دارید در آنجا عکاسی شود و یا آلبوم عکسی که قرار است برای شما درست کنند را حتما ذکر کنید و در هنگام عقد قرارداد حتما زمان تحویل فیلم و عکس را جویا شوید.

توجه به ادیت و روتوش عکس:

با دیدن نمونه های عکس آتلیه به نحوه‌ی روتوش و ادیت عکس‌ها توجه کنید تا حرفه‌ای بودن کار آتلیه عروس را بررسی نمایید. گاها پیش آمده عکس ها نه تنها کیفیتی ندارند، بلکه ادیت مناسبی هم روی آنها صورت نگرفته است و بلعکس روتوش خیلی زیاد هم با توجه به آرایشی که بر چهره ی شما وجود دارد، فوق العاده عکس را مصنوعی نشان می دهد. از این رو با دیدن نمونه های آتلیه، تمامی زوایای عکاس، فضا و نحوه‌ی ادیت عکس ها را بررسی کنید.

نورپردازی را جدی بگیرید!

یکی از مهم ترین نکات برای انتخاب یک مسسه برای آتلیه عکس عروس و داماد نور پردازی است که ایجاد می کند نور پردازی در عکس ها بسیار نقش مهمی دارد و جلوه زیبایی به عکس مدهد عکاسان حرفه ای برای هیجان و یا شوق و برای سوژه ای که در نظر دارند با نور پردازی بازی میکنند،. بنابراین حواستان به تجهیزات نورپردازی آتلیه باشد.

به ترکیب بندی عکس‌ها توجه کنید!

ترکیب بندی عکس ها با توجه به انتخاب زوایایی که عکاس برای خلق تصاویر خود انتخاب می کند، به منظور ایجاد هنری است که بتواند به مخاطب احساس بهتری بدهد. ترکیب بندی باید به نحوی در عکس ها دیده شود که تمرکز مخاطب را به سوژه ی اصلی بکشاند. از این رو با نگاه به نمونه کارها می توانید نوع ترکیب بندی عکس ها را بررسی کنید، یادتان باشد تعداد کمی از عکس های با کیفیت بهتر از صدها عکس  و تصویر بی‌کیفیت می باشد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.