Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
غیرت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

آقایان_بدانند

“غیـرت خـوب اسـت یا بـد؟!!!”

🔹 آقایان دقیق توجه داشته باشند که غیرت را با چیزهای دیگه اشتباه نگیرند. غیرت مند بودن لازمه‌ی وجود هر مرد است اما نباید آنرا با تعصب، افراط و بدبینی اشتباه گرفت.

🔸 غیرت یعنی داشتن توجه از روی محبت به همسر شما، باید باغیرت و توجه‌تان، محیط را برای او امن کنید.

❎ اما هنگامی که این توجه با تعصب و بدبینی آمیخته میشود، امنیت را از او می‌گیرد و وجودش را پر از ترس می‌کند و شک و بدگمانی‌های بیش ازحد شما در نهایت او را به ستوه آورده و به سمت فرد دیگری هل می‌دهد. با دست خودتان عشقتان را نابود نکنید!!!

✅ مردی باغيرت هست که می‌شود در آغوشش، عالم و آدم را از یاد برد…!

فراموش نکنید که یک همسر تا پایان حیات، نیازمند محبت و نوازش است. پس تا می‌توانید این نکته را در نظر داشته و از محبت همسر خویش غفلت نکنید.

روزانه حداقل پنج الی ده دقیقه بدون تلفن همراه، تلویزیون یا هر عامل مزاحم دیگری، روبروی همسرتان بنشینید و با هم گفتگو کنید و نوازش و آغوشتان را به هم هدیه دهید.

#هر_دو_بدانیم

🔹 آیا شما هم در روابط زناشویی‌تان «پانتومیم» اجرا می‌کنید؟! یعنی انتظار دارید همسرتان از رفتارهایتان حدس بزند، چه احساسی دارید؟!

🔸 انتظار دارید هر وقت فکرتان مشغول است، طرفتان خودش بفهمد شما به چه فکر می‌کنید و از شما دلجویی کند؟!

🔹 انتظار دارید شریک عاطفی‌تان، خودش حدس بزند، چه نیازی دارید و برای رفع نیاز شما کاری انجام دهد؟!

🔸 اگر شما اینگونه هستید، بدانید که زندگی واقعی، «پانتومیم» نیست تا همسر ما بخواهد و یا بتواند نگفته‌های ما را حدس بزند. بهتر است حرف بزنید. اگر ناراحتید در مورد احساستان حرف بزنید. اگر دلتان چیزی میخواهد، در موردش حرف بزنید. اگر فکری در سر دارید، در موردش حرف بزنید.

✅ در یک رابطه‌ی عاطفی، «گفتگو» بهترین شیوه‌ی مدیریت تعارضات است. لطفا «حرف» بزنید…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.