Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

نُه توصیه برای جذاب شدن نزد همسر(بخش سوم)

درمقالات پیشین سه مورد از توصیه هایی برای جذاب شدن برای همسر را بیان کردیم .حال قصد داریم چهار مورد دیگر ار برای شما عزیزان بیان کنیم .برخی دیگر از راه جذاب نزد همسرتان را برای شما بیان کنیم . امیدواریم که مفید واقع شود .

لطفا ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

“نُه توصیه برای جذاب شدن نزد همسر!!!”

– مانند تازه ازدواج کرده‌ها رفتار کنید:

لباس‌های جذاب بپوشید. به خودتان برسید و برای رابطه زناشویی اهمیت قائل باشید. آن‌گونه رفتار کنید که انگار تازه عقد کرده‌‌اید و همسرتان برای‌تان یک فرد شگفت انگیز است. این یکی از رمز و رازهای رهایی از دلزدگی در زندگی مشترک است.

– تماس چشمی برقرار کنید:

هیچ وقت نگاهتان را از یکدیگر ندزدید و اگر در روز، دقایق اندکی در کنار یکدیگر هستید، همان لحظات را با عشق و آرامش به چشمان یکدیگر خیره شوید و لبخند بزنید.

– از زبان عشق کمک بگیرید:

زبان‌های پنج گانه عشق سرشار از ارادت، صمیمیت و احساساتی است که از قلب‌تان نشات گرفته است. زبان‌های پنج‌گانه عبارت‌اند از: وقت گذاشتن برای یکدیگر، گفتن کلمات تایید آمیز، تماس فیزیکی، هدیه دادن و خدمت به یکدیگر.

جست وجو کنید که زبان عشق همسرتان کدام است و با آن زبان با او صحبت کنید تا زندگی‌تان، رنگ خوشبختی و آرامش بگیرد.

بیشتر بخوانید : بهترین لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در تهران

– یادداشت‌های عاشقانه بنویسید:

یادداشتی عاشقانه که لای یک صفحه کتاب، زیربشقاب یا روی در یخچال قرار داده شده است، حس بسیار خوبی برای همسرتان ایجاد می‌کند و مسلما در هنگام خواندن آن لبخند تحسین برانگیزی بر لبان او خواهد نشاند.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است