Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
عشق|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا عقد و ازدواج

عشق

عشق واقعی، چگونگی دستیابی به آن

آیا شما در همه مکان های اشتباه و در چهره های زیادی عشق جستجو کرده اید؟ فقط برای پیدا کردن درد و ناامیدی بیشتر؟شما نیازی به جستجو بی پایان خانم یا خانم راست نداشته باشید، و هیچ وقت برای آقا یا خانم هیچ مشکلی ندارید.

اگر شما همچنان به دنبال آقا یا خانم راست هستید، ناگزیر خود را از دست خواهید داد تا دیگران را خوشحال کنید که هرگز واقعا خوشحال نیستند.

هنگامی که شما در تلاش برای تحقق بخشیدن به غیر قابل قبول هستید، شما انجام ندادن بیشتر از دادن قدرت آنها برای کنترل زندگی خود.

مطمئنا یکی از قدرتمندترین افرادی است که تمام کارهای خوب خود را انجام می دهد و می تواند بدون هیچ زحمتی بازی را در تمام طول روز هر روز بازی کند.

تقویت عشق

بسیار مهمتر است که خودتان را با دانستن جایی که عشق شما واقعا وجود دارد، تقویت کنید، از آن است که از انرژی خود بیرون بیاورید یا همچنان احساس خشنودی کنید و با رها شدن به طور مستمر به کسی که به شما پاسخ نمی دهد،

رها شوید.به جای اینکه در فقدان محبت باقی بماند جایی که خودتان را تنها بیاورید، عشق و محبت ارزشمند خود را به سوی کسی که بیشترین سزاوار آن را دارد، تبدیل می کنید!

به طوری که شما می توانید بسیار آگاهانه از هر گونه درونی داخلی که ضروری است در داخل رخ دهد، آگاه باشید که سبب شده است تا شما بدون هیچ گونه بازگشتی به سرمایه گذاری خود ادامه دهید.

عشق واقعی، یادآوری و کاربرد لحظه لحظه و بیان خود عشق است. این ارزش شما، شکوه الهی شما را به ارمغان می آورد. شما میخواهید به شما احترام بگذارید تا مطمئن شوید چیزهایی را که در درون شما از بین برده اید را از بین می برید

و سبب می شود که آن دسته از روابط بیرونی را که کمتر از محترم، احترام و دوست داشتنی هستند جذب کنید. شفا شما می تواند به سرعت رخ دهد به عنوان زمانی که شما درگیر توجه به عشق واقعی خود هستید،

قلب شما باز می شود و مایل به دریافت است.پس وقت آن است که حقیقت را در مورد جستجوی شما برای عشق واقعی پیدا کنید.

تائید عشق

دشواری برای پذیرش و تأیید عشق واقعی خود به دلیل تجربه های دردناک زندگی های گذشته و گذشته در این زندگی است. این تجربیات در یک سطح سلولی درون شما کدگذاری می شوند.

شما از داشتن کامل آزادی بیان خود در تمام سطوح، نه فقط به خاطر تجربیات دردناک می ترسید، بلکه در حقیقت علیت ناشی از زمانیکه ابتدا تصمیم گرفتید ارتعاش خود را پایین بیاورید،

شکل انسان را هنگامی که شما مشترک به اشتباه اعتقاد دارند که شما غیر قابل قبول از محبت واقعی است.در شکل انسان شما یک نفس یا ذهن ذهنی پایین دارید. این ذهن ذهنی پایین ذهنی بالاتر از توانایی فهمیدن ندارد.

مطالب مشابه:

https://bit.ly/2MDfwyj

https://bit.ly/2xk4ubs

https://bit.ly/2pfaRcu

Write a comment:

*

Your email address will not be published.