Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
عشق واقعی در زندگی مشترک - سفره عقد و دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا

عشق واقعی در زندگی مشترکسفره عقد و دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا

تعریف عشق: عشق چیزی هست که خودش به سراغ شما می‌آید

شما بروی اینکه قلبتان شما را به کدام سمت می‌برند کنترلی ندارید، اگر به چنین چیزی اعتقاد ندارید احتمالا عشق کمتر به سراغ شما می‌آید.

وقتی که عاشق می‌شوید، متوجه خواهید شد که قلب شما هدایت گر شما بوده است و با احساسات خود پیش رفته اید.

در دانستن تعریف عشق اجازه دهید قلبتان شما را به پیش ببرد. عشق ورزیدن را تمرین کنید و با صبر ببینید تا به کجا پیش می‌روید. شما در زندگی تصویر کل نگر کاملی همیشه ندارید. پس به خودتان اجازه دهید داستان زندگی تان خودش پیش برود.

وقتی به زندگی با روی گشاده روبرو می‌شوید، زندگی درهای جدیدی به رویتان باز خواهد شد حتی وقتی که فکر می‌کنید چیزی که می‌خواهید را بدست آورده اید.

بعضی اوقات نباید با قضاوت پیش بروید و باید بدانید که دانسته های شما بسیار اندک است و قلب خود را برای ناشناخته ها باز نگه دارید تا تجربیات و آموخته‌های بیشتری کسب کنید.

عشق ورزیدن با ریسک است

عاشق شدن همیشه به این معنا نیست که شما عاشق فردی شده اید و مهم هم نیست که عاشق چه چیزی هستید، چیزی که اهمیت دارد درگیر شدن با موضوع عشق است. وقتی شما عمیقا چیزی را دوست دارید خود را در معرض رد و طرد شدن در مقابل آن قرار داده اید و اگر در عشق خود احساس شکست به شما دست دهد احتمالا از آن دست خواهید کشید.

احتمالات بیشماری وجود دارد که عشق شما از بین برود و مشکلات سر راه، شما را از عشق تان دور کند. باید تمام احتمالات را همیشه در نظر داشته باشید حتی چیزهایی که احتمال آن را نمی دهید.

در تعریف عشق شما عاشق چیزی می‌شوید که می‌خواهید و علاقه مند هستید و دلتان شما را راهنمایی کند. اما آیا با احتمال مشکلات سرراهتان نیز کنار آمده اید؟ برای بیشتر افراد طی مسافت یک ماراتن بسیار دشوار است و باید برای آن تمرین های زیادی انجام دهید و با چالش های فراوانی روبرو شوید. مصدومیت ها و دردهای مختلفی را گذرانده باشید.

اما آیا اگر مدال طلا نگیرید از تلاش خود دست برمی‌دارید؟ اگر با کسی که دوست دارید به توافق نرسید آیا دیگر عاشق نخواهید شد؟

بعضی افراد فقط برای یک بار و یا دوبار در زندگی عاشق می‌شوند. اگر شرکتی تاسیس می‌کنید و یا عاشق می‌شوید و یا در راستا آرزوهای خود ریسکی انجام می‌دهید باید انرژی خود را بروی آن قرار دهید، شکست خواهید خورد و یا موفق می‌شوید. چیزی که به زندگی رنگ می‌بخشد این هست که برای چیزی که به آن علاقه دارید همیشه تلاش کنید، زندگی شما را به جاهای خوب خواهد برد.

همه مشکلات را با آغوش باز بپذیرید

در تعریف عشق واقعی از این که همیشه زندگی را کنترل کنید دست بکشید و اتفاقات جدیدی را در زندگی تجربه کنید. قلب شما همیشه به سمت چیزهایی که تجربه نکرده اید حرکت خواهد کرد، سعی نکنید همیشه برنده باشید و همه را شکست دهید، گاهی اوقات به سادگی فقط زندگی کنید.

موفقیت یا شکست هر دو را پذیرا باشید. فراز و نشیب جزیی از زندگی است. پذیرفته شدن و رد شدن طبیعی است. اگر بپذیرید بی نهایت احتمال برای زندگی بهتر پیش روی شما است با آغوش باز به سراغ آنها خواهید.

در تعریف عشق به حس غریزی خود گاهی اوقات اعتماد کنید و وقتی انتظار بیهوده ای از دیگران یا چیزی نداشته باشید آن موقع هست که می‌توانید واقعا عاشق شوید.

در تعریف عشق پذیرا بودن و بدون انتظار بودن شرط اولیه است.

عشق وجود دارد و اگر آن را نمی بینید این احساس قضاوت شماست

اگر تعریف عشق واقعی گر باور داشته باشید که عشق وجود دارد عاشق شدن آسان تر خواهد بود و باید منتظر آن باشید. تعریف عشق آنچنان زیباست که باید فرد دیگری شده باشید تا آن را درک کنید. گاهی اوقات خود شما مانعی برای وجود خودتان هستید و ترسی از آینده را برای خود می‌سازید. کنترل کردن از ترس می‌آید و وقتی تجربیات شما در زندگی بیشتر می‌شود اعتماد بیشتری به خودتان خواهید کرد و جریان زندگی را پذیرا خواهید بود.

عشق ورزیدن از هر کار دیگری آسان تر خواهد بود به همین دلیل وقتی قلب خود را برای پذیرفتن عشق جدیدی باز می‌گذارید احساس خوبی به شما دست خواهد داد. عشق ورزیدن چگونه میسر خواهد بود؟ وقتی که به آن تمایل داشته باشید و پذیرای آن باشید.

مهارت عشق ورزیدن نیاز به تجربه و یادگیری دارد، همانند راه رفتن کودکی که تازه می‌آموزد. برای تعریف عشق بدون انتظار عشق بورزید و بدون قید شرط آن را بپذیرید.