Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
عروسی در فضای باز|دفتر عقد و ازدواجشیک در غرب تهران پیوند مهرافزا

عروسی در فضای باز

عروسی در فضای باز می تواند خیلی خوب باشد. در حقیقت، من ترجیح می دهم مراسم عروسی را در مکان های در فضای باز بیشتر از تالار های داخلی انجام دهم.

به عنوان یک عروسی عادلانه من انجام دادن مراسم ازدواج در انواع مکان ها، و تنوع را بسیار میپسندم وخوب است و عنوان آن را نگه می دارد آن را جالب میکند.

و در حالی که برخی از تالارهای شگفت انگیز زیبا، تالارها و ساختمان های دیگر که در آن مراسم عروسی برگزار می شود، هیچ چیز نمی تواند با زیبایی خود خلق شود.

مکان های عروسی در فضای باز

یکی، در حیاط خلوت است. شاید حیاط یا والدین شما، و یا هر کسی که در مورد آن است که حیاط خوبی داشته باشد و مایل باشند عروسی خود را برگزار کنند.

اگر فکر می کنید این کمی عجیب است، می گویم که تعدادی از مراسم عروسی که من بخشی از آن مراسم عروسی است، از دست داده ام. مطمئنا خیلی چیزها آسان می شود.

همه چیز وجود دارد شما مجاز به نداشتن مجوز مجازات ازدواج، دسته گل یا لباس نباشید! در فضای باز برای مراسم عروسی پارک های شهر و باغ ها است.

اگر شما در یک شهر بزرگ زندگی می کنید، احتمالا چندین پارک را انتخاب می کنید و بعضی از آنها برای مراسم بیشتر از سایرین مناسب خواهند بود.

بعضی برای مثال ممکن است ناحیه ای وجود نداشته باشند که منطقه خصوصی باشد و شما ممکن است ترافیک بیشتری داشته باشید.

اما پارک های بسیاری دارای مناطق نیمه خصوصی هستند که برای استفاده از مراسم عروسی در فضای باز بسیار زیبا هستند. یکی از مزایای مهم عروسی شما در پارک هزینه آن است.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

پارک ها بعضی از ارزانترین سایت های مراسم عروسی هستند که می توانید پیدا کنید. گاهی اوقات قیمت کمی بالاتر است اگر شما جزء ساکنین شهرستان که در آن پارک واقع شده است، اما حتی بیشتر از آن زمان قیمت بسیار منطقی است.

مکان سوم برای مراسم عروسی در فضای باز واقعا یک مکان نیست بلکه اختیاری است. از تخیلاتت استفاده کن. من بخشی از مراسم عروسی بر روی پل ها، کنار یک رودخانه و در جنگل های گوزن دیده ام. این یک دنیای بزرگ است!

کلاه گشادی خود را بر روی خود بگذارید و شما می توانید با یکی از مکان های مناسب برای مکان های عروسی در فضای باز برای عروسی خود آشنا شوید.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است