Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
طلاق | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

 

طلاق

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود.

طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد.

طلاق برای مدت زمانی مشخصی طول می کشد که دو طرف در واقع ازدواج نکرده اند، به طوری که قانون اطمینان می دهد که اقدامات احتیاطی خاصی در طول طلاق گرفته شده است.

این اقدامات می تواند مربوط به روابط شخصی بین دو طرف و اموال آنها باشد.

این اقدامات ممکن است با بچه های کوچک که در ازدواج شرکت دارند، داشته باشند. دادگاه تصمیمی را تصویب می کند تا آن را به بهترین وجه منافع آن را مطابقت دهد.

سپس مشکل جدی وجود دارد. در طی طلاق، یکی از احزاب باید اطمینان حاصل نماید که اقامت ماهانه فرزند کوچک.

استفاده از خانه نیز مشکلی است که در طول طلاق باید مورد توجه قرار گیرد و از این رو مسئله مقادیر مختلف پولی است که باید به فرزندان ناشی از ازدواج داده شود.

این اقدامات می تواند توسط هر یک از طرفین درخواست شود، به جز مواردی که با فرزندان ناشی از ازدواج مواجه شده اند، این اقدامات توسط دادگاه و اختیارات اطفال اعمال می شود.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

اگر شواهدی وجود داشته باشد که هر دو طرف مسئول طلاق هستند، تصمیم گیری بر اساس آن انجام می شود، طلاق یک رضایت مشترک است،

حتی اگر درخواست مجدد متعارف وجود نداشته باشد. برای ازدواج که به شیوه ای متفاوت حل شود، گسل های هر یک از طرفین باید اثبات شود و شواهد باید بسیار مشخص و قطعی باشد.

اگر ازدواج به دلیل یک بیماری مزمن به پایان رسد، متهم تقصیر را برای پایان ازدواج نمی پذیرد، بنابراین دادگاه ازدواج را به تنهایی می گیرد.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است