Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

“ویژگی‌های یک شوهر خوب!!!”

ما در این زمینه دو مقاله به شما ارائه دادیم  که در آن ویژگی های شوهر خوب را بیان کریدم امیدواریم که برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد . حال قصد داریم که دومورد دیگر از ویژگی های شوهر خوب را برای شما بیان کنیم .

از همراهی شما عزیزان مچکریم .

دوست داشتنی است:

لیست صفت‌هایی که یک مرد خوب نباید داشته باشد بی‌انتهاست: متکبر نباشد، خود خواه نباشد، بد بین نباشد، بد دهن نباشد، لجباز و یکدنده نباشد، چشم چران نباشد، خسیس نباشد و… . خب پس حالا دقیقا عکس این صفت‌ها را می‌گوییم: ذات و شخصیت یک شوهر خوب باید دوست داشتنی باشد!

مستقل است:

بله البته که رابطه‌ی سالم و احترم آمیزی با خانواده‌اش دارد اما مستقل است و برای هر کاری از مادرش اجازه نمی‌گیرد. مردی که بعد از مرد شدن هنوز هم به دیگران تکیه می‌کند و قوی و مستقل نیست چگونه می‌تواند شوهر خوبی برای همسرش باشد؟

“دعوا توى جمع ممنوع!”

دعوا و بحث بین افراد اجتناب ناپذیره ولى دعوا توى جمع ممنوع! حتى اگر قهرید و مجبورید با هم به یک مهمانى بروید اصلا نیازى نیست آدم‌هاى اون جمع متوجه قهر و مشکل شما بشوند.

موقتا آشتى مصلحتى کنید. گاهى حتى همین آشتى ساختگى باعث رفع مشکل شده اما تاکید می‌کنم که این راه حل مسئله نیست بلکه نیاز هست که حتما در موقعیت مناسب راجع به ناراحتى پیش آمده صحبت کنید.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

فقط هنگام حل مسئله حتما به این نکات دقت کنید: «فقط روی مشکل تمرکز کنید»، «به گذشته بازنگردید»، «کنایه نزنید»، «توهین نکنید» و «خوب بشنوید»

هیچ‌گاه بحث وجدل خود را به اتاق خواب راه ندهید. انتقام با رابطه جنسی، اولین قدم به سمت نابودی زندگی مشترک‌ می‌باشد…!

بعضی‌ها یک عادت غلط دارند که تمام مسائل زندگیشان را با خانواده خود در میان میگذارند. اینکار تا وقتی که همه چیز آرام باشد، مشکلی ندارد.

اما اگر یک وقت خدای نکرده مشکلی پیش بیاید، مجبورید به همه جواب پس بدهید! مطمئن باش همسرت دوست ندارد که خانواده شما در جریان همه چیز زندگیش باشند! پس بهتراست همه چیز، چه خوب و چه بد، بین شما و همسرتان باقی بماند ..

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

تماس با ما