Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
شریک زندگی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“چگونگی شکل‌گیری احترام در زندگی مشترک!”

در مقاله قبل به ۳ مورد از ” چگونگی شکل گیری احترام در زندگی مشترک ” پرداختیم حال می خواهیم ۳ مورد دیگر را مورد بحث و گفتگو  قرار دهیم .پس با ما همراه باشید .

“چگونگی شکل‌گیری احترام در زندگی مشترک!”

  •  نقدهایتان را با احتیاط بیان کنید:

شنیدن نقدهای منفی از نزدیکانمان چندان خوشایند نیست. ما انتظار داریم که شریک زندگی مان ما را تشویق حمایت کند، نه این که با نقدهای منفی خود مدام توی سرمان بزند.

از این رو زمانی که شما با شریک زندگی تان مخالف هستید، با لحن ملایم نظرتان را بگویید و به او نیز اجازه دهید تا نظرش را بیان کنید.

در این شرایط هیچکس گارد نخواهد گرفت و می‌توانید گفتگویی موثری با هم داشته باشید

مهم نیست که شما مجرد هستید یا متاهل، همه ما، حتی زمانی که در رابطه‌ای عاطفی به سر می‌بریم، نیاز به فضایی شخصی داریم.

شما باید هر از گاهی به طرف مقابلتان فضا دهید تا هر کاری که دلش می‌خواهد را انجام دهد. او می‌تواند در این زمان فعالیت‌های مورد علاقه خود را انجام دهد یا این که در تنهایی بنشیند و فکر کند.

بودن در رابطه عاطفی بدین معنی نیست که شما ۲۴ ساعت خود را در کنار شریک زندگیتان بگذرانید. اگر شما به شریک زندگیتان فضا دهید، هیچگاه از او جمله «تنهایم بگذار» را نخواهید شنید.

  •  نگرانی‌هایتان را به او بگویید نه دیگران:

این که شما نگرانی‌هایتان را به جای این که به دوستان و اطرافیانتان بگویید، مستقیم با شریک زندگیتان در میان می‌گذارید، بدین معنی هست که شما برای او احترام قائلید.

اگر شما این احترام را برای او قائل شوید، او نیز متقابلا به شما اعتماد کرده و حرف‌هایش را قبل از هر کسی، با شما در میان می‌گذارد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.