Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
شریک زندگی | دفتر عقد | ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

#سیاستهای_همسرداری

“دعوا با همسر؛ این موارد را جدی نگیرید!”

بحث و اختلاف نظر در هر رابطه‌ای وجود دارد، مهم این است که بدانیم کدامیک مخرب‌اند و کدامیک اهمیت چندانی ندارند. اگر شما هم در رابطه خود مشکلاتی دارید، بهتر است قبل از آن که بر اساس آنها تصمیمی بگیرید، این مطلب را بخوانید.

اگر مشکلات رابطه شما از مشکلاتی هست که در ادامه برایتان آورده‌ایم، نگران نشوید زیرا خطر جدی رابطه‌تان را تهدید نمی‌کند!

۱ – هر روز بر سر یک موضوع بحث می‌کنید:

اینکه شما هر روز در مورد یک موضوعی خاص با شریک زندگیتان بحث کنید، امری طبیعی و بی‌اهمیتی هست. اما اگر شما هر دفعه سر این موضوع داد بزنید، قهر کنید، بی احترامی کنید و… ممکن است که کار به جاهای باریکتر بکشد.

از آنجا که مشکل شما سر یک موضوع خاص است، شانس با شماست زیرا خیلی راحت می‌توانید آن را با صحبت کردن حل کنید و یک بار برای همیشه از شر هر چی بگو مگوست خلاص شوید.

۲ – آتش عشقتان خاموش شده است:

با وجود مسئولیت‌هایی که بعد از زندگی مشترک روی سرتان ریخته، از کار بیرون گرفته تا کار خانه و بچه داری و… طبیعی است که دیگر هیجان روزهای اول رابطه را نداشته باشید.

درست است، دیگر شما نمی‌توانید ساعات طولانی در کنار همسرتان بنشینید و از رویاهایتان حرف بزنید اما به جای آن می‌توانید از هر فرصتی برای هیجان دادن به رابطه‌تان استفاده کنید.

حتما نباید اتفاقی بزرگ رخ دهد، یک سفر کوتاه، یک کلاس مشترک یا هر اتفاق کوچک دیگر هم می‌تواند شما را به همسرتان نزدیک کرده و آتش عشقتان را بار دیگر شعله‌ور کند.

۳ – دوست دارید کارهایتان را تنهایی انجام دهید:

حتی افراد خیلی عاشق هم دوست دارند که زمانی را در روز تنها باشند. طبیعی است که همسر شما بخواهد یک روزش را با دوستان خودش بگذراند یا این که به تنهایی به خرید رود.

اینکه شما گاهی تنهایی کارهایتان را انجام دهید، نه تنها شما را از یکدیگر دور نمی‌کند، بلکه باعث دلتنگی‌تان نیز می‌شود. تا زمانی که اعتماد بین شما وجود داشته باشد، تنهایی و دوری می‌تواند تاثیری مثبت بر رابطه‌تان بگذارد.

این استقلال روحیه شما را نیز بهتر کرده و بر بالا بردن اعتماد به نفستان نیز موثر است. بنابراین این فرصت را نه از خود و نه از شریک زندگیتان نگیرید.

۴ – همه چیز برایتان کسل کننده شده است:

همه چیز بعد مدتی عادی و کسالت کننده می‌شود، می‌خواهد یک ماشین نو باشد، یک خانه نو یا حتی رابطه عاطفی! این خود شمایید که باید به زندگیتان هیجان دهید.

اگر حس می‌کنید که همه چیز برایتان عادی و خسته کننده شده است، به دنبال تجربه‌های نو باشید. دست همسرتان را بگیرید و به یک رستوران جدید بروید، سفر کنید یا در کلاس‌های ورزشی ثبت نام کنید.

همین هیجانات کوچک به زندگی شما رنگ و بوی دیگری خواهد داد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.