Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر| دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

سیاست های زناشویی

یک زن جذاب با وجود جذابیت و ظاهری عالی، اگر غرغرو باشد، اگر عصبی باشد، اگر بهانه گیر باشد، اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد، ارزشهای خود را نزد همسر به تدریج از دست خواهد داد!

زنان خوش‌بین جذابند؛ جذاب بودن مهمتر از زیبا بودنست. زیبایی عادی می‌شود؛ اما جذابیت عادی نمی‌شود. چرا که اولی در ظاهر و دومی در باطن است.

سوء تفاهم‌هایی که بین شما و همسرتان پیش می آید را ، سعی نکنید با پیامک رفع کنید! تماس بگیرید و حرف بزنید؛ لحن و نوع بیان خیلی تأثیر گذار است..

اگه می‌خواهید همسرتان عاشقتان باشد، با او رفیق باشید! رفيق‌ها، محرم راز یکديگر هستند. کاری کنید که اگر چيزی در دلش وجود دارد ، با آرامش بتواند با شما در ميان بگذارد و از چيزی نترسد.

يک رفيق، هيچ وقت راز رفيقش را به کسی نميگوید! پس اگه همسرت يک وقت خدای نکرده اشتباهی هم مرتکب شد، کسی نبايد خبردار شود. حتی خانواده‌ات!!!

اگر می‌خواهیم با طرف مقابل خود ارتباطی معقول و منطقی بر پایه تفاهم داشته باشیم؛ بهترین روش روراست بودن و احساس خود را با وی در میان گذاشتن است.

در مورد علایق، احساسات، نقاط ضعف و حتی گذشته خود صادق باشید. ممکن است وسواس خاصی داشته باشید یا در حال حاضر از یک بیماری رنج ببرید ولی ترس از دست دادن همسرتان نباید شما را به دروغ گفتن ترغیب کند.

هرچیزی که ممکن است بعدها لو برود و همسرتان را نسبت به شما سرخورده کند، باید صادقانه و شجاعانه بازگو شود. هیچ چیز را پنهان نکنید.

مطمئن باشید اگر همسرتان به اندازه کافی شما را دوست داشته باشد، نه تنها ترکتان نخواهد کرد، بلکه صداقت و شهامت شما را خواهد ستود و چه بسا به شما کمک خواهد کرد.

با مچگیری همسرتان او را راستگو نمی‌کنید؛ بلکه او دروغ‌گوی حرفه‌ای می‌شود. من اگر کیفش را بگردم امنیت ایجاد نمی‌کنم، بلکه باعث می‌شوم او سوراخ‌های امن‌تری برای قایم کردن پیدا کند!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.