Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زوج های خوشبخت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

سیاستهای_همسرداری

“زوج‌های خوشبخت چه کار می‌کنند؟!!!”

۱ – خداحافظی:

این زوج‌های خوشبخت هر روز قبل از خداحافظی، درباره کارهایی که قرار است در آن روز بکنند سوالاتی از همدیگر می‌کنند.

۲ – تجدید دیدارها:

زوج‌های خوشبخت در پایان هر روز کاری یک گفتگوی آرام و بی‌استرس با هم دارند.

۳ – محبت:

این زوج‌های خوشبخت ، محبت خود را از طریق رفتارهایی همچون لمس کردن هم، روابط عاشقانه و بخشش در مواقع مناسب ابراز می‌کنند.

گاهی یک آغوش و یک بوسه، پس از رسیدن زن و شوهر به هم، در روز حتی بدون بهانه و مقدمه، بهترین هدیه هست. پس چرا باید این رفتارها را از هم دریغ داشت؟!!!

لمس كردن همسرتان يكی از نيازهای اساسی اوست. او را در آغوش بگيريد، اين امر يكی از اقدامات لازم برای ايجاد صميميت است و مردانی كه اين عادت خوب را در زندگی زناشویی و حريم شخصی خود بكار گيرند، موفق خواهند بود.

۴ – قرار هفتگی:

این زوج‌ها یک قرار هفتگی دو نفره در فضایی خلوت و آرامش بخش به دور از تنش و دغدغه  برای تازه کردن عشق خود دارند.

۵ – تحسین و قدردانی:

این زوج‌ها هر روز برای کارها و از خودگذشتگی هایی که برای یکدیگر می کنند و برای باهم بودنشان از یکدیگر تشکر و  قدردانی می‌کنند.

۶ -کنترل زبان

زوج های خوشبخت هرگز در زمان عصبانیت ،عمدا حرفی برای آزار دادن همسرشان نمی گویند فراموش کردن کلماتی به ‎اکه به همسرتان می گویید، ولی منظوری از آنها ندارید برای همسرتان بسیار سخت و بی رحمانه است..

۷ – احترام به خانواده همسر

این زوجها به خانواده همسرشان نیز به اندازه خانواده خود احترام می گذارند و به هیچ یک از خانواده‌ها اجازه دخالت در زندگی خود را نمی دهند.

در صورتی که خانواده‌ها قصد راهنمایی داشته باشند، فقط از تجربه‌های آنان استفاده می کنند و تصمیم نهایی را با مشورت همسر خود اتخاذ می کنند.

در حضور خویشان، به همسر خود بیشتر توجه کنید و او را در گفتگوها شرکت دهید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.