Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زندگی مشترک | دفتر ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

نُه توصیه برای جذاب شدن نزد همسر!!!”

🔹 احساس تکراری شدن زندگی مشترک، پدیده‌ای است که بعضی زن و شوهرها بعد از گذشت چند سال از شروع با هم بودن‌شان گرفتارش می‌شوند به طوری که حتی عده‌ای آن را طبیعی و اجتناب ناپذیر می‌دانند.

🔸 این افراد بر این باور هستند که بعد از مدتی کنار هم بودن و تجربه تمام اولین‌های زندگی مشترک، رنگ و لعاب زندگی می‌رود و روال خسته کننده و تکراری زندگی در کنار یک نفر دیگر شروع می‌شود اما آیا واقعا چنین اتفاقی طبیعی است؟ مهم‌تر آن‌که آیا نباید فکری برای آن کرد؟!!!

✅ برای این‌که جذابیت‌های همسران برای یکدیگر حفظ شود، باید راهکارهایی که در ادامه مطرح می‌شود، به کار گرفته شود. با توجه به نکات مطرح شده، اگر چند سالی از شروع زندگی مشترک‌تان گذشته است، این نُه توصیه را با دقت بیشتری بخوانید و به آن‌ها عمل کنید.

– زمانی در هفته را فقط با همسرتان باشید:

شما احتیاج دارید که زمان‌هایی در هفته را فقط به خودتان و همسرتان اختصاص دهید. با هم توافق کنید و در یک وقت مشترک هفتگی فقط به خواسته‌های همدیگر اهمیت دهید و نه چیز دیگر.

“چگونه دلسردی از همسر را از بین ببریم؟!”

🔹 مهمترین مهارت این هست که بتوانید از تکنیک هدیه دادن استفاده کنید. هدیه دادن راهی است که زندگی را تنوع می‌بخشد.

🔸 نیاز نیست که هدیه بزرگ باشد، یا حتما آن را خریداری کرده باشید، گاهی یک نوشته چند خطی از ابراز محبت می‌تواند همسرتان را خوشحال و غافلگیر کند. از علاقه به همسرتان بنویسید.

✅ با ظرافت و غافلگیری می‌توانید صحنه زندگی را متفاوت کنید، تنوع بخشی باعث نشاط فزاینده در زندگی شماست. با هدیه دادن همسرتان را غافلگیر و هیجان‌زده کنید!

خانمها_بدانند

🔹 بعضی از مردها به دلیل عرف خانواده و محیطی که در آن رشد کرده‌اند، انجام بعضی از کارها و رفتارها برایشان سخت است.

🔸 اگر همسر شما برای انجام برخی امورات کراهت دارد، هرگز با وادار کردنش به انجام آن غرورش را نشکنید.

✅ اطمینان داشته باشید با گذشت زمان هر امر شایسته‌ای جایگاهش را پیدا می‌کند و هر دوی شما رفتارهای پسندیده را به یکدیگر منتقل خواهید کرد. فقط نباید عجله کنید و آرام و با اطمینان پیش بروید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.