Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زندگی مشترک | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“دعوا با همسر؛ این موارد را جدی نگیرید!”

در مقاله قبل به ۴ مورد از از دعوا با همسر که نباید جدی گرفت را بیان کردیم،حال به ۳ مورد دیگر می پردازیم امیدواریم که مفید واقع شود.

پس لطفا با ما همراه باشید .

۱ – رفتارهای عجیبی از همسرتان می‌بینید:

در زندگی مشترک، طبیعی هست که بعضی از رفتارهای شریک زندگیتان از نظر شما عجیب باشد. شما جای او نیستید و دنیا را از زاویه دید خودتان می‌بینید.

درست است که زندگی مشترکی را آغاز کرده‌اید اما دلیل نمی‌شود که نگاهتان به زندگی نیز یک شکل باشد. اصلا همین تفاوت‌هاست که موجب رشد شما می‌شود.

بنابراین بهتر است که این تفاوت‌ها را بپذیرید و نسبت به آنها عکس‌العمل منفی نشان دهید. این مشکل شریک زندگی شما نیست، شما تا آخر عمرتان هم نمی‌توانید نه همسرتان  و نه هر فرد دیگری را به طور کامل بشناسید.

 ۲ – بر سر انجام کارهای خانه با هم بحث می‌کنید:

کارهای خانه تمامی ندارد و طبیعی‌ست که سر انجام آنها با شریک زندگیتان بحث کنید. اما بدانید که این موضوع مهمی نیست که بخواهید ذهنتان را درگیرش کنید.

شما خیلی راحت می‌توانید طبق علاقه خود تقسیم کار کنید. اگر حین کار اعصاب یکی از شما خرد شد، ناراحت نشوید زیرا علت ناراحتی شما نیستید، بلکه حجم زیاد کارهای خانه هست.

بنابراین بدون بحث، در کنار شریک زندگیتان برای تمیزی خانه مشترکتان تلاش کنید.

۳ – همه چیز را به شما نمی‌گوید:

حتما برای شما هم پیش آمده که یکی از دوستان صمیمی‌تان از شما بخواهد که رازی را در دلتان نگه دارید و شما هم برای این که اعتماد او را از دست ندهید، آن را حتی از همسرتان  پنهان کنید.

این رفتار طبیعی‌ست و چیزی از ارزش شما برای او کم نمی‌کند. این موضوع ممکن است برای شما هم اتفاق افتد. او همسر شماست، نه همسر دوستتان، بنابراین نیازی نیست که از راز او باخبر باشد.

با این اوصاف، جایی برای دلگیری باقی نمی‌ماند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.