Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زندگی عاشقانه | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“رازهای داشتن یک زندگی عاشقانه!!!”

۱ -برای داشتن یک زندگی عاشقانه از سازش با همسرتان نترسید. همیشه سعی کنید نظرات هر دو نفرتان را در ترازو بگذارید و آن طرفی را که سنگین تر است، انتخاب کنید و این را نشانه ضعف خودتان ندانید.

۲ – هر وقت اتفاق بدی برایتان افتاد، به یاد بیاورید که با گذشت زمان فقط خاطره‌ای از این روزها باقی خواهد ماند و تلاشتان را برای مدیریت روابطتان بیشتر کنید.

۳ – یکی از راز های یک زندگی عاشقانه این است که هر روز همسرتان را در آغوش بگیرید. نزدیکی و صمیمیت فیزیکی در رابطه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

۴ – در همه زمینه‌ها به خصوص احساستان با یکدیگر شریک شوید. در غیر این صورت هیچ گاه به تفاهم نخواهید رسید.

۵ – برای خودتان هم وقت بگذارید و کارهایی را که دوست دارید، انجام دهید. اگر شما برای رشد و پیشرفت خودتان وقت نگذارید، شریک زندگی خوبی نخواهید بود و بالطبع رابطه ایده آلی نخواهید داشت.

۶ – هر چند وقت یک بار همسرتان را سوپرایز کنید. به عنوان مثال بدون هیچ دلیلی برای همسرتان هدیه بخرید.

۷ – خودتان را خوبتر نشان دهید. شاید گاهی این ماجرا برایتان سخت باشد اما یادتان باشد که همسرتان تنها فردی است که شما انتخابش کرده‌اید تا تمام عمرتان را با او سپری کنید و خوشبخت شوید.

۸ – صبور باشید. شما و همسرتان در دو مکان مختلف با شرایطی متفاوت بزرگ شده‌اید پس اگر می‌خواهید که همیشه در کنار هم باشید، باید برخی از اختلافاتتان را تحمل کنید.

۹ – برای اتفاقات خوب جشن بگیرید و قدر آن ها را بدانید. هرچقدر این جشن ساده تر باشد، لذت بخش‌تر هم خواهد بود. خودتان را درگیر تجملات نکنید.

۱۰ – به دنبال فعالیت‌های مشترک و هیجان انگیز بگردید و آنها را در کنار هم انجام دهید. آشپزی، باغبانی و… این یکی از روش‌های موثر برای یک زندگی عاشقانه است که پیوند میان شما را محکمتر می‌سازد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.