Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زندگی زناشویی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

دانستنی ها

#خانم ها بدانند

یکی از عادت های اشتباه خانم ها این است که گاهی دعواهای زندگی زناشویی  بین خود و همسرشان را برای اطرافیانشان تعریف می کنند

درست است که در آن لحظه سبک تر میشوید حتی ممکن است با این کار از اطرافیانتان راه کار هم بگیرید.ولی در دراز مدت ممکن است  تمام وجهه ی همسر و زندگی مشترکتان را در نگاه اطرافیانتان خراب کنید .

اگر برخوردی با شما شد که ناشی از حس بی اعتمادی آنها به زندگی دو نفره شما بود،دیگر نباید ناراحت شد.چون خود شما این نوع نگاه را ساخته اید

#هر_دو_بدانید

در زندگی زناشویی و درخانواده، به هر میزان که قدرت وارد شود به همان میزان محبت و عدالت و انصاف از طرف دیگر خارج می شود…!

در خانه نباید هیچ قدرت و هیچ کنترل و مالکیتی روی دیگری وجود داشته باشد. آنچه که باید باشد حرمت، محبت، مشورت و برابری است!

بنابراین شما نه قرار است به کسی دستور دهید و نه از کسی دستور بگیرید!در زندگی زناشویی نباید هیچ قدرت، ریاست و سلسله مراتبی به معنای «برتری» وجود داشته باشد!

ارتباط چشمی بین دو نفر، یکی از نیرومندترین و موثرترین ارتباطات است، که پیامدش فعال شدن چرخه‌های دیگر بدن هر دو طرف است.

پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای آن لذت ببرید.

اضافه کنید به این نگاه عاشقانه؛ یک لبخند ملیح و گاه بوسه‌ی از راه دور، به دور از چشم دیگران تا ببینید در قلب همسرتان چه غوغایی به پا می‌کند!

خواهر شوهر خوب!!!

همسر برادر شما در خانوادہ شما حکم میهمان دارد. چه در حضور و چه در غیابش به او خیانت نکنید! خیانت به همسر برادر، شامل هرگونه ضربه زدن به موقعیت او نزد برادرتان می‌شود.

اگر بین برادرتان و همسرش اختلافی پیش آمد و از شما کمک خواست، نه تنها بی‌طرف بودن را حفظ کنید، بلکه گمان کنید بین خواهر و شوهر خواهرتان به قضاوت نشسته‌اید.

به برادرتان این فرصت را ندهید که از همسرش نزد شما بدگویی کند. حتما همین چیزها را برای خودتان هم نمی‌پسندید. پس تا می‌توانید خواهر مهربانی برای همسر برادرتان باشید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.