Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زندگی زناشویی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

مسائل زندگی زناشویی

مسائل را به موقع حل کنید. اجازه ندهید وجودتان انباشته از خشم شود. تقریبا هر اشتباه یا مشکلی که در زندگی زناشویی تان روی می‌دهد می‌تواند به احساسات دو طرف آسیب برساند، آنها را رودرروی هم قرار دهد و در نتیجه آنها را از هم دور و یا حتی دشمن کند.

شنیدن «دوستت دارم» برای یک زن درست مانند اکسیژن است! شاید وقت شنیدنش همه چیز عادی باشد اما اگر لحظه‌ای آن را دریغ کنید، می‌فهمید چقدر حیاتی بوده هست و چه تاثیری در زندگی زناشویی تان دارد !!!

یک زن جذاب با وجود جذابیت و ظاهری عالی؛ اگر غرغرو باشد، اگر عصبی باشد، اگر بهانه گیر باشد، اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد، ارزشهای خود را نزد همسر به تدریج از دست خواهد داد و باعث می شود در زندگی زناشویی این جذابیت و زیبایی را از دست دهد!

زنان «خوش‌بین» جذاب‌اند. جذاب بودن مهمتر از زیبا بودن است. زیبایی عادی می‌شود، اما جذابیت عادی نمی‌شود. چرا که اولی در ظاهر و دومی در باطن است

گاهی زن در برابر خانواده‌اش باید سپر مرد شود و گاهی مرد باید در برابر خانواده‌اش سپر همسرش شود.

مثلاً اگر وقت ندارید به مادرتان سر بزنید یا اعتراضی به عملکرد آنها دارید؛ بهتر است این امر با صراحت و احترام متقابل و صمیمیت از طرف فرزند همان والدین به آنها در غیاب همسر بیان شود. از سویی دیگر بهتر است با حفظ حرمت‌ها، زن و شوهر یاری‌گر هم باشند.

بیشتر بخوانید : بهترین لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در تهران

به طور مثال؛ به جای این که مرد از والدینش دعوت کند، عروس این کار را بکند یا داماد روز مادر، هدیه به مادر خانمش بدهد.

“حسادت و غیرت یکدیگر را تحریک نکنید!”

به آقایان توصیه میشود که در معاشرت با نامحرم و حتی محارم کاری نکنید و حرفی نزنید که زنانِ خود را وادار به حسادت کنید!

به خانم‌ها هم سفارش میشود که در برخورد با مردهای بیگانه، کاری نکنید و حرفی نزنید که حس حسادت و غیرت شوهرتان را تحریک نمایید.

این حسادت‌ها ، بدبینی می‌آورد و پایه‌های محبّت را سُست می‌کند و از ریشه می‌سوزاند.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است