Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زناشویی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

زناشویی

 سیاستهای همسرداری

سفره دل و رازها و شک‌هایتان را پیش دیگران باز نکنید! مادر همسر، خواهر همسر، دوست و همسایه قطعا نمی‌توانند در این زمینه بیشتر از خودتان به شما کمک کنند.

 مشکلات زناشویی باید بین خودتان باقی بماند و اگر نیاز به مشورت و کمک فکری و روحی دارید، بهترین گزینه یک مشاور و متخصص است نه دوست و فامیل.
اگر از یک مشاور خانواده کمک گرفتید و او در رفتار همسرتان هیچ نوع نشانه‌ای از خیانت پیدا نکرد، باید مساله را به عنوان یک مشکل ذهنی در خودتان بپذیرید و برای درمان از روان‌شناس کمک بگیرید؛ شکاک بودن از عوامل ویرانگر رابطه زناشویی است.


با ملاحظه بودن و ابتکار عمل به خرج دادن برای وارد کردن شادی به زندگی، یکی دیگر از راهکارهای ساده‌ای است که می‌تواند «دوستت ‌دارم» را به طرف مقابل اثبات کند.

مهربانی و توجه، به ویژه زمانی ‌که فردی بوده و نشأت گرفته از صمیمیت موجود میان دو نفر باشد، نشان می‌دهد که شما برای طرف مقابل ارزش قائل هستید.

بیشتر بخوانید : لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در سعادت آباد تهران

سعی کنید تا جایی که می‌توانید به خواست‌ها و نیازهای همسرتان با روی باز برخورد کنید و پیش از آنکه چیزی را از شما درخواست کند، نیازهایش را مرتفع سازید

با به یاد آوردن رویدادهای مهم زندگی، سعی کنید که همیشه یک قدم جلوتر باشید. سعی کنید نیازهای همسرتان را پیش از آنکه آنها را ابراز کند، پیش بینی نموده و او را در کارهایش کمک وهمراهی نمایید.


در دعواها با زناشویی حرمت‌های یکدیگر را حفظ کنید و از مرز بعضی از کلمات و جملات خارج نشوید. اگر خط قرمز رو رد کنید، فاتحه روابط تان را باید بخوانید. جبران این بی‌حرمتی‌ها خیلی زمان میبرد.مواظب باشید!!!

سیاستهای مردانه

یک مرد خوب زمانی که با همسرش بحثش میشوهد، وقتی همسرش بر سرش غر میزند و عصبیانیش میکند، وقتی همسرش مدام نصیحتش میکند و او را عصبانی میکند و گاهی از فرط عصبانیت منفجر میشود و داد میزند…

هرچی به ذهن و دهانش امد نمی گوید،یک نفس عمیق می‌کشد
از موقعیت دور میشود  یا یک لیوان آب خنک می‌خورد بعد برمیگردد و دوباره صحبت میکند.


او با خودش نمیگوید: «این زنم که همش غر میزند و به هیچ دردی نمی‌خورد

او میدواند همسرش خیلی خوبی ها دارد و به همین دلیل بااو ازدواج کرده است.

ولی خب! بدی هایی هم دارد.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است