Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
نامزدی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

راز نگهداری در دوران نامزدی

راز داری یک اصل مهم در دوران نامزدی است .در دوران نامزدی دختر و پسر به دلیل اینکه هنوز با خانواده خود زندگی می کنند این فکر را دارند که متعلق به خانواده و وابسته به آنها هستند و خانواده از آنها انتظار دارند که همچنان مثل قبل رازهای خود را به آنها بگویند .

همین بازگو کردن راز باعث بوجود آمدن اختلاف بین دختر و پسر می شود و این اختلافات حتی می تواند آینده زندگی مشترک آنها را به خطر بیندازد .

اگر با کسانی زندگی موفقی نداشته و منجر به شکست شده است صحبت کرده باشیدمتوجه خواهید شد که این افراد در دوران نامزدی متوجه یکسری مسائل شده اند ولی سکوت کرده با خانواده خود در میان نگذاشته اند چون فکر می کردند که بعد از ازدواج می توانند همسر خود را عوض کنند.

باید گفت همیشه سکوت و نگهداری راز همسر صحیح نیست سکوت در برابر اعتیاد،مشکلات روحی و روانی و….

اینها می توانند بسیار به شما و زندگی شما آسیب زنند زیرا اینها عواملی هستند که زندگی آینده شما را دچار تزلزل می کند.

بهتر است در اولین فرصت مسئله را با خانواده خود مطرح کرد تا آنها مقدمات لازم را فراهم و تصمیم مقتضی را اتخاذ نمایند.در این گونه موارد قطعا سکوت به ضرر شما تمام خواهد شد.

 اسرار مگو

دختر و پسر حتما لازم نیست بسیاری از اسرار زندگی قبل خود را یازگو کنند چون بعضی از اسرار ها اگر از آنها کناره گیری کرده باشید و یا فقط یک سوتفاهم بوده باشد ممکن است زندگی آینده شما را دچار مختل کند.

فقط مسائلی را بیان کنید که ممکن است در آینده فاش شود و نگفتنش باعث بهم خوردن کانون گرم زندگی مشترک تان شود.

آزمونی در دوران نامزدی

نکته دیگری که باید در بیان اسرار برای همسرتان در نظر داشت این است که او را از نظر راز دار بودن مورد بررسی قرار دهید تا معلوم شود که او نگه دارنده خوبی برای اسرار است یا خیر ؟

فهمیدن این مسئله نیز کار مشکلی نیست زیرا اگر همسرتان به راحتی رازهای دیگران را با شما در میان می گذارد مطمئن باشید که راز نگه دار خوبی نیست.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.