Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
جنت آباد گاندی
رابطه عاطفی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

#آقایان_بدانند

“رفتار‌های مردانه مورد علاقه خانم‌ها  “

همان طور که می دانید در دو مقاله قبل در رابطه با ” رفتار های مردانه مورد علاقه خانم ها “صحبت کردیم و هفت مورد را برای شما عزیزان بیان کردیم .

حال می خواهیم ۳ مورد دیگر را به شما بگوییم و این مقاله را به امام برسانیم. امیدواریم که این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

پس لطفا با ما همراه باشید .

 ” رفتار‌های مردانه مورد علاقه خانم‌ها “

۱ – کوتاه بیایید:

در یک رابطه عاطفی، دو نفر با دو شخصیت و نیازهای مختلف در کنار هم قرار می‌گیرند، طبیعی‌ست که با هم اختلاف نظر داشته باشند اما رابطه‌ای پایدار است که دو نفر بتوانند با هم به توافق برسند .

به عنوان مثال شما فیلمی را دوست ندارید اما شریک زندگی تان می‌خواهد آن را ببیند، در این شرایط اگر شما کوتاه بیایید و او را همراهی کنید، نه تنها نشان داده‌اید که به بلوغ فکری رسیده‌اید و قدرت درک بالایی دارید، بلکه به شریک زندگیتان هم نشان داده‌اید که چقدر برای او و احساساتش ارزش قائل‌اید.

۲ – کارهای او را داوطلبانه انجام دهید:

اگر چه هر کسی مسئول کار خودش است اما لازم است که شما برای نشان دادن علاقه‌تان و رابطه عاطفی ای که دارید ، گاهی داوطلبانه کارهای طرف مقابل را انجام دهید. به عنوان مثال خانه را تمیز کنید یا خریدهای او را انجام دهید تا او سورپرایز شود .

این کارها نه تنها چیزی از شما کم نمی‌کند، بلکه ارزش و احترامتان را نزد شریک زندگیتان نیز بالا می‌برد.

 ۳  -بر شانه‌های او دست بکشید:

گاهی برخی حرکات ساده می‌تواند عشق و محبت و رابطه عاطفی شما را به شریک زندگیتان ثابت کند . حتما لازم نیست که شما خانه را پر از شمع کنید، همین که گاهی دست بر پشت یا شانه های او بکشید، حس امنیت و اطمینان را به او منتقل کرده‌اید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.