Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دیزاین وگل آرایی ماشین عروس - سفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

دیزاین وگل آرایی ماشین عروسسفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

  در صورتی که قصد کرایه ی ساعتی ماشین عروس را دارید ، حتما یک زمان اضافی را در کرایه ی آن در نظر بگیرید و به فکر بدقولی های میهمانان ، عکاس و فیلم بردار ، آرایشگاه عروس و حتی ترافیک را بکنید تا جهت تحویل ماشین استرس نداشته باشید.

  جهت تزئین و گل آرایی ماشین عروس بهتر است گل های درشت سفارش دهید تا جلوه بیشتری داشته باشند ، گل های کوچک مانند گل های صحرا و یا علف سبز نیز جلوه می کنند .

  در صورتی که لباس عروس تان بسیار بزرگ و پرچین و همچنین دنباله دار است ، بهتر است به فکر ماشینی باشید که به اندازه ی کافی بزرگ و جادار باشد تا لباس عروس شما چروک نشود .

  اگر عروسی شما درفصل تابستان است، گل های تزئین شده به دلیل گرمای زیاد به سرعت پژمرده می شوند و زیبایی و شکل خود را از دست می دهند. در صورت استفاده از گل بهتر است که ماشین را کمتر در مقابل آفتاب قرار دهید و یا در مکان هایی که خنک می باشند نگه دارید که آسیب کمتری به گل ها وارد شود و شکل اصلی گل ها از دست نروند. بهتر است به جای گال از روبان های رنگی و تورها در دیزاین ماشین عروس استفاده کنید و در کنار آنها از صدف و ستاره دریایی نیز بهره ببرید.

  بهترین و مناسب ترین رنگ ماشین عروس رنگ سفید است .

  اگر چنانچه شما صاحب ماشین هستید بهتر است ماشین خودتان را گل زده و تزئین کنید. کرایه ماشین های لوکس و مدرن بیشتر کار انسان های تازه به دوران رسیده است و چندان در ذهن مردم زیبا نیست. حتی اگر ماشین شما چندان جدید و مدرن نباشد ماشین خودتان است و چند سال بعد از عروسی تان همراه خاطرات و گذشته تان است. ضمن اینکه در هزینه های عروسی هم صرفه جویی کرده اید.

  اگر در فصل های زمستان یا پاییز عروسی می کنید بهتر است وضعیت آب و هوای روز عروسی تان را سه روز قبل از هواشناسی جویا شوید. اگر در روز عروسی شما هوا بارانی و برفی بود بهتر است برای گل آرایی ماشین عروس خودتان را به زحمت نیاندازید و یا طوری برنامه ریزی کنید که کمتر در فضای باز قرار گیرید که تزئینات روی ماشین آسیب کمتری ببینند.