Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر-عقد-و-ازدواج

دفتر عقد و ازدواج – گزارش همگردی

در کشور ایران به دلیل قوانینی که از قدیم حاکم بوده و هست تمامی ازدواج و طلاق ها بجای دفتر عقد و ازدواج در مساجد و یا نزد بزرگان اقوام ثبت می شدند ولی به گذشت زمان دفتر عقد و ازدواج به ثبت رسمی رسید تا این امور رو انجام دهند.

دفتر عقد و ازدواج

به گزارش خبرنگار سایت همگردی: در چند سال گذشته دفاتری تحت عنوان مجموعه عقد و ازدواج تاسیس و به ثبت رسمی رسیده اند که خدمات خاصی را ارایه میکنند.

به همین دلیل در صحبتی که با جناب آقای پرهام چاوشی، مدیرعامل دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا و اولین مجموعه عقد و ازدواج رسمی در ایران داشتیم، سوالاتی از چند و چون این مسایل داشتیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در نشستی که با جناب آقای پرهام چاوشی، مدیرعامل موسسه پیوند مهرافزا و اولین مجموعه رسمی عقد و ازدواج در ایران داشتیم در باره این مراکز صحبت کردیم و تفاوت آن را با دفترعقد و ازدواج جویا شدیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

دفتر عقد و ازدواج با این مجموعه های چه تفاوتی دارد؟

این مجموعه دارای ظرفیتی بالغ بر ۵۰ نفر است تا شما بتوانید میهمانان بیشتری دعوت کنید و میهمانی و عقد خود را در دفترازدواج شیک برگزار کنید.

چه خدماتی ارایه می دهید؟

در این مجموعه خدماتی مانند گل آرایی ، شمع آرایی ، انتخاب عاقد با توجه به رزومه و عکس ، نورپردازی ، سیستم دود ، گروه فیلم برداری و عکاسی ، پذیرایی با چندین منوی مختلف ، موسیقی زنده و بسیاری خدمات دیگر را ارایه می کند.

این مجموعه با پرسنلی حرفه ای در تمامی زمینه ها خدمات عقد و ازدواج شما در تمامی نقاط ایران و یا خارج از کشور برکزار می کند.

چه خدمات ویژه ای ارایه می دهید؟

در این موسسه از تیم های حرفه ای جهت عکاسی و فیلم برداری استفاده می کنیم که بسته به قرارداد از فیلم برداری با ۲ دوربین تا فیلم‌برداری و عکاسی با کرین و سیستم های سینمایی قابل ارایه است.

برای کسانی که دارای میهمانان بیش از ۵۰ نفر هستند نیز عمارت هایی در اطراف تهران در نظر گرفته ایم که در صورت نیاز می توانیم برای این عزیزان رزرو کنیم.

تمامی خدمات در هر سطحی که قرارداد بسته می شود در هر نقطه ای که بخواهند (داخل یا خارج از کشور) قابل ارایه است.

آیا خدمات دیگری هم دارید؟

این موسسه به عنوان بنیان گذار عقد آریایی در ایران می باشد و عقدآریایی را به صورت نمادین در صورت درخواست اجرا می کند.

این مؤسسات به‌عنوان دفتر عقد و ازدواج اختصاصی به‌حساب می‌آیند و در زمانه‌ای که به دلیل مشغله و وضعیت اختصاصی افراد قادر به برپایی مراسم عقد مانند سالیان گذشته نیستند، این دفاتر شرایطی را برای شما محیا می‌کنند تا بتوانید مراسم موردنظر خود را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت اجرا کنید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.