Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر عقد شیک

دفتر عقد شیک

برای برگزاری مراسم عقد باید به دنبال یک دفتر عقد شیک و مناسب باشید. اما بهترین مکان برای جاری شدن خطبه ی عقد تنها به ظاهر و زیبایی سفره عقد ختم نمی شود. روز عقد مهم ترین روز زندگی هر فرد است پس باید به بهترین شکل ممکن و با کیفیت برگزار شود.

دفتر ازدواج شیک  باید سرشار از انرژی و محیطی دلنشین باشد. همچنین باید ویژگی های مناسبی را به خود اختصاص دهد تا مورد توجه زوج های جوان قرار بگیرد. در این بخش از پیوند مهرافزا ویژگی های بهترین مراسم عقد را برایتان شرح می دهیم.

دسترسی آسان

منطقه مناسب و مسیری بدون ترافیک جز مهم ترین گزینه های انتخاب دفتر عقد می باشد. با توجه به تنوع دفاتر ازدواج در هر شهر، معمولا زوج ها در حوالی محل زندگی خود دفتری برای اجرای مراسم عقد انتخاب می کنند.

پارکینگ

یکی از بزرگترین دغدغه های مهمانان، پیدا کردن جای پارک اتومبیل است. برای انتخاب دفتر عقد خود به پارکینگ اختصاصی یا وجود پارکینگ عمومی در همان حوالی توجه کنید.

ظرفیت

هر موسسه  با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهد، برای خود ظرفیتی نیز معین می کند. معمولا دفاتر عقد و ازدواجی که دارای سفره عقد و امکانات بالایی هستند، ظرفیت بالایی برای سالن در نظر می گیرند.

پذیرایی

می توان گفت بهترین ویژگی های موسسه ، وجود آشپزخانه اختصاصی و قابلیت پذیرایی است. امروزه اکثر خانواده ها ترجیح می دهند به جای پذیرایی در رستوران و دغدغه رزرو میز، سرو غذا در دفتر عقد انجام شود. بنابراین بهتر است مکانی را انتخاب کنید که دارای آشپزخانه ای تمیز جهت سرو شیرینی و شربت یا غذا باشد.

دفتر عقد شیک

تزیینات و دکوراسیون

برخی از زوج ها علاقه به اجرای تم در مراسم هستند و بهتر است مدیریت مجموعه در اجرای این گزینه انعطاف پذیری لازم را داشته باشد. علاوه بر این موارد نورپردازی حرفه ای، گل آرایی، بادکنگ آرایی، شمع آرایی و… در انتخاب شدن تاثیر بسزایی دارد.

رعایت اصول مهم تزیینات برای زوج ها بسیار مهم است. میوه آرایی و در صورت سرو غذا، چیدمان میز شام از مهم ترین ویژگی های دفتر عقد  است.

جایگاه عروس و داماد باید تزیینات ویژه ای داشته باشد و باید در قسمتی از سالن باشد که تمام مهمانان به آن دید داشته باشد.

موسیقی

وجود سیستم صوتی حرفه ای، موسیقی زنده و ساز های سنتی، در اختیار داشتن خواننده یا دی جی از برترین ویژگی های جشن عقد است. مراسم های عقد و ازدواج باید سرشار از شادی و انرژی مثبت باشد و این وظیفه مجموعه است که این شادی را فراهم کند.

سفره عقد

امروزه اکثر دفاتر ازدواج دارای سفره عقد هستند و جز گزینه های مهم رقابت آن ها با یکدیگر است. چرا که سفره عقد تاثیر ویژه ای در زیبایی سالن دارد همچنین عکس ها و فیلم مراسم عقد را جذاب تر می کند.

هزینه

مدیریت این مجموعه ها دارای تعرفه های مشخصی هستند و مراحلی برای ثبت ازدواج را طی می کنند. اما تعرفه ی ثابتی برای ثبت ازدواج نیز ثبت شده است که این مبلغ سالانه متغیر است. علاوه بر این موارد، پذیرایی از مهمانان هزینه ی جدایی دارد که به صورت  نفراتی می باشد.

ورودی باغ تالار ها در فصل زمستان شامل تخفیف ۵۰ % الی ۷۰ % می باشد.

باقی هزینه ها با توجه به خدماتی است که این موسسه به شما ارائه دهد..

دفتر عقد شیک

پکیج های متعدد و متنوع پیوند مهرافزا

اما از بهترین ویژگی های بهترین مراسم عقد وجود پکیج های متعدد و متنوع است که دست عروس و داماد را برای انتخاب سالن با توجه به بودجه خود باز بگذارد.

اگر به دنبال یک دفتر عقد برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید، ما به شما موسسه پیوند مهرافزا را پیشنهاد می دهیم.

چرا که این موسسه تشریفات عروسی به عنوان یک برنامه ریز متخصص، در زمینه برگزاری مراسم عقد و عروسی می باشد.

پکیج های باور نکردنی در دفتر عقد  موجب از بین بردن تمام دغدغه های عروس و داماد های جوان می باشد.

با یهره گیری از بهترین امکانات روز دنیا، مراسم مد نظر شما را در هر فصل و هر مکان به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد کرد.

خدمات ویژه مراسم  عقد  پیوند مهرافزا

باغ عروسی (طرف قرارداد با بیش از ۱۲۰ باغ تالار مختلف)

سفره عقد (به همراه پکیج های متعدد)

کترینگ

دسته گل عروس (گل آرایی باغ تالار، شمع آرایی)

آتش بازی (۴ مرحله ورودی، کیک، شام و تانگو)

ماشین عروس

قهوه خانه سنتی

کافی شاپ

عکاسی و فیلم برداری (با کادری متخصص و مجرب)

سیستم صوتی حرفه ای

منو پذیرایی ( طبخ شده در آشپزخانه اختصاصی پیوند مهرافزا،برنج ۱۰۰ % ایرانی، مرغ و گوشت گرم و تازه)

بوم گردی (ارائه تور . کاروان)

پیکج های دفتر عقد شیک پیوند مهرافزا

پکیج سفره عقد VIP

 • سفره عقد
 • شمع آرایی
 • موسیقی زنده
 • ۳ دوربین
 • آبمیوه
 • گل طبیعی

پیکج سفره عقد لوکس

 • سفره عقد
 • شمع آرایی
 • موسیقی زنده
 • ۳ دوربین
 • آبمیوه

پکیج سفره عقد شیک

 • سفره عقد
 • شمع آرایی
 • موسیقی زنده
 • ۲ دوربین

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی در ایران

برگزاری مراسم عقد با سه شعبه در تهران

  • جنت آباد
  • گاندی (VIP)
  • باغ سردار جنگل

دفتر تشریفات عروسی

پذیرایی شام

وجود آشپزخانه اختصاصی در دفتر ازدواچ لوکس مهرافزا، بکار گرفتن تیم فوق حرفه ای و آشپزان دوره دیده در تهران، پذیرایی این موسسه را از دیگران متمایز کرده است. همچنین پکیج های مختلف این مجموعه موجب تغییرات زیادی در هزینه های برگزاری مراسم عقد برای زوج های عزیز شده است. علاوه بر این موارد دفتر ازدواج لوکس مهرافزا با داشتن ۳ شعبه در مناطق مختلف تهران قدرت انتخاب همه ی زوج های جوان، از هر قشر جامعه و با هر بودجه را افزایش داده است.

میز شام

همانطور که می دانید، تزیینات میز شام از موارد بسیار مهم در سرو غذا می باشد. انتخاب و چیدمان آن ها با توجه به قد و سبک ظروف و رنگبندی غذا ها از دانستنی های مهم یک دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام می باشد.

در سالن های عقد و  ازدواج معمولا میز شام عروس و داماد و جایگاه آن ها به صورت جداگانه قرار گرفته و تزیینات مخصوص خود را دارد. حال اگر دوست دارید مراسمی متفاوت داشته باشید می توانید با انتخاب یک تم زیبا، شکلی متمایز و رمانتیک برای مراسم عقد خود داشته باشید.

زیبایی جایگاه و میز عروس و داماد جلوه خاصی به مراسم داده و عکس های شما را جذاب تر می کند. علاوه بر این تصویری زیبا از این شب مهم در ذهن عروس و داماد می ماند.

کیفیت

همانطور که پیش تر گفته شد، آشپزخانه اختصاصی پیوند مهرافزا با سر آشپزان فوق حرفه ای، حرف اول را در تهران می زند. تیم مهرافزا آماده به انواع پذیرایی در مراسم های شما می باشد. اعم از آبمیوه های طبیعی و شیرینی های خاص، منو کافی شاپ و سفره خانه سنتی و پکیج های ویژه شام از انواع پیش غذا و دسر گرفته تا انواع کباب و غذا های فرنگی و ایرانی، انواع کباب ها و غذا های دریای با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

با توجه به اینکه اثر زوج ها قبل از ثبت قرارداد تست غذا ها را انجام می دهند، قطعا متوجه گرم بودن تمامی گوشت ها و ایرانی بودن برنج و… خواهید شد.

محضر عقد تشریفاتی

تشریفات عروسی خارج از کشور

در انتها باید گفت که موارد ریز و درشت زیادی در شیک بودن یک سالن عقد و ازدواج تاثیر گذارند! اما مهم ترین مسئله در این روز مهم شاد بودن و احساس آرامش عروس و داماد است. سالنی که به شما انرژی مثبت بدهد و آرامش شما را دوچندان کند، می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

دفتر ازدواج لوکس موسسه پیوند مهرافزا امیدوار است با انتشار این مقاله شما را با ویژگی های دفتر عقد  آشنا کرده باشد

Call Now Buttonتماس با ما