Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

دفتر عقد شیک پبوند مهرافزا یکی ار بهترین و متفاوت ترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران می‌باشد که توانسته است با داشتن ۴ دفتر عقد شیک در سراسر تهران از افرادی که قصد برگزاری مراسم عقد لوکس به همراه پذیرایی و ارایه انواع خدمات هستند را جذب کند.

ار این رو در اگر در جست و جوی دفتر عقد شیک به همراه فضای لاکچری برای برگزاری مراسم عقد و عروسی خور هستید، قطعا موسسه پیوند مهرافزا بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

همچنین فراموش نکنید که عقد قرارداد در این مجموعه دارای خصوصیاتی است که ان را از دیگر دفاتر عقد و ازدواج متمایز می نماید. بنابراین ادامه مطلب را زا دست ندهید.

یکی از مهم ‌ترین قدم‌ های برگزاری مراسم عقد انتخاب دفتر عقد شیک و پس از آن عقد قرارداد با ان است. یکی از بخش‌ های اصلی این قرارداد مریوط به هزینه‌ هاست که به موسسه و خدماتی که شما مد نظر دارید اختصاص می ‌یابد. از این رو باید در هنگام قرارداد نکات مهمی را در نظر بگیرید تا به مشکل برخورد نکنید.

اعتبار موسسه

هنگام انتخاب دفتر عقد شیک مطمئن باشید که ان موسسه عضو اتحادیه است تا کاغذ قرارداد شما دارای سربرگ و شماره ثبت باشد. در غیر این صورت قرارداد شما ارزشی چون کاغذ پاره دارد و در صورت بروز مشکل شما توانایی اثبات نخواهید داشت. موسسه پیوند مهرافزا عضو بهترین دفاتر عقد و ازدواج اتحادیه می باشد و با داشتن سربرگ معتبر قراردادی مطمین و بدون خط‌ خوردگی خواهید داشت تا با خیالی راحت به بهترین روز زندگی خود برسید.

قید کردن جزییات

بهتر است در هنگام بستن قرارداد مواردی که برای مراسم در نظر گرفته اید را در قرارداد قید کنید. مواردی چون رنگ گل‌ ها، تزئینات ورودی، تعداد تاج های گل، طاق حریر، تمامی غذا ها، تعداد و نوع دسر ها، کیک تزییتان ان و تعداد طبقاتش، اندازه کباب‌ ها و میزان مرغوب بودن ان ها، تزئینات جایگاه عروس و داماد و سالن، سفره عقد و تغییرات مد نظرتان و …. نکاتی است که باید در قرارداد با تمام جزئیات آورده شود تا بعدا دچار مشکل نشوید.

جناب اقای پرهام چاوشی مدیر مجموعه دفاتر عقد و ازدواج پیود مهرافزا با داشتن تجربه سالیانه در برگزاری مراسمات عقد و عروسی تمامی این نکات را از بر بوده و قرارداد شما را به بهترین شکل ممکن تقدیم می کند. از این رو کوچک ترین مشکلاتی در بستن قرارداد خواهید داشت.

داشتن یک نسخه از قرارداد

دفتر عقد شیک پیوند مهرافزا علاوه بر این که یک نسخه از قرارداد را نزد خود دارد یک نسخه دیگر نیز برای شما ندارک می بیند تا اعتماد بین عروس و داماد و مدیریت دو چندان شود.

 ضرر و زیان ‌ها

موسسه پیوند مهرافزا کمترین ضرر و زیان را برای عروس و داماد های عزیز در نظر می گیرد. فراموش نکنید در صورتی که تاریخ مراسم عقد شما به هر دلیلی تغییر کرد یا با کنسلی مراسم رو به رو شدید از درک بالای مدیریت این مجموعه برخوردار هستید و تا حد ممکن کمترین ضرر و زیان را خواهید داشت.

دفتر عقد شیک

تسویه حساب

این قسمت یکی از مهم ‌ترین قسمت‌ های عقد قرارداد به حساب می‌ آید. چرا که پرداخت مبلغ در دفتر عقد شیک پیوند مهرافزا دارای طرق مختلف می باشد. مبلغ پرداختی چه به صورت بیعانه و چه به صورت نقدی در قرارداد ذکر می شود و بهتر است تاریخ تسویه حساب را به طور دقیق ذکر کنید. جناب اقای پرهام چاوشی از خیر خواه ترین مدیران در سطح تهران می باشد که تنها ارزوی خوشبختی جوانان را دارد.

تورم

به علت عدم ثبات قیمت‌ ها قرارداد هابی چون قرارداد عقد و ازدواج از لحاظ مبلغ و هزینه دارای تغییراتی می شوند و ارزش خود را از دست می‌دهند و گاهی دیده شده است که با گذر ماه ها و با تغییر قیمت‌ ها مبالغ قید شده در قرارداد متغیر خواهد بود. یکی ار نکات مهم در بستن قرارداد با دفتر عقد شیک مهرافزا قید کردن همین موارد است تا در نزدیکی مراسم خود به هیچ مشکل برخورد نکنید.

محل برگزاری مراسم

از انجایی که موسسه پیوند مهرافزا دارای ۴ دفتر عقد شیک و لوکس با سفره عقد های مختلف می باشد ممکن است زوج قصد تغییر محل مراسم خود را داشته باشند. از این رو باید این احتمال را هنگام بستن قرارداد با مدیریت در میان بگذارند.

به طور کلی باید گفت که جلب رضایت مشتری برای این مجموعه حرف اول را می زند.

پوشش مهماندار ها

شاید این موضوع برای عروس خانم‌ ها دارای اهمیت بیشتری باشد. برخی دوست دارند که لباس پرسنل یک دست و هماهنگی و یا یک رنگ با مدل های مختلف باشد که این نکته برای موسسه پیوند مهرافزا مشکلی ندارد.

انعام به مهماندار

اگر به گرفتن انعام مهماندار از مهمان ‌هایتان حساس هستید بهتر است این موضوع را با مدیریت در میان بگذارید تا متوجه میزان حساسیت شما شود و در صورت لزوم در قرارداد ذکر شود. در این صورت مدیریت پیش از مراسم با مهماندار ها صحبت کرده و یا خودتان مبلغی را به موسسه بدهید تا بین مهماندار ها تقسیم کند. در دفتر عقد شیک پیوند مهرافزا این موارد قابل مذاکره است.

حضور مدیریت

در نزدیکی مراسم شما قرارداد دوباره مطالعه می شود تا از خرید ها و قوانین ذکر شده در قرارداد مطلع شوند. در برخی موسسات فردی را به عنوان مدیر مراسم در نظر می ‌گیرند. جناب اقای پرهام چاوشی با داشتن سالیان سال تجربه در برگزاری مراسم عقد و عروسی همیشه خود ایشان به عنوان مدیر مراسم در مراسم ها حضور می یابند تا همه چیز را تحت کتنرل داشته باشند و مراسم شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

تخفبف در مراسم ها

همانطور که پیش تر گفته شد مدیری این مجموعه فردی بسیار خیر است و با درک بالا از اوضاع اقتصادی عروس و داماد بهترین مراسم را برای شما تدارک می بیند.

Call Now Buttonتماس با ما