Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

دفتر ازدواج لوکس موسسه پیوند مهرافزا اولین مجموعه تخصصی عقد در تهران می باشد. ارائه خدمات ویژه و پرسنل فوق حرفه ای این مجموعه باعث کسب اعتبار بسیاری در میان دفاتر عقد و ازدواج و موسسات تشریفات عروسی شده است.

موسسه پیوند مهرافزا با شماره ثبت ۳۷۱۰۲ از معروف ترین و معتبر ترین محضرهای عقد و ازدواج می باشد که مجهز به کادری مجرب و پرسنلی حرفه ای می باشد. این سالن عقد و ازدواج دارای لوکس ترین و شیک ترین سفره عقد، به همراه تزیینات لاکچری، سیستم شمع آرایی، گل آرایی، سیستم دد و صوتی حرفه ای می باشد.

دفتر ازدواج لوکس

این دفتر عقد شیک دارای ۱۱ سر دفتر رسمی با حق انتخاب عاقد برای عروس و داماد های عزیز می باشد. علاوه بر این موارد وجود سه شعبه در مناطق مختلف تهران و امکان دسترسی آسان از اتوبان های ستاری، باکری، نیایش و … را دارا می باشد.

همچنین وجود پارکینگ اختصاصی دو طبقه، مشکل رفت و آمد و جای پارک میهمانان عزیز تان را برطرف خواهد کرد.

برگزاری مراسم عقد آرایی در موسسه پیوند مهرافزا با مدیریت آقای پرهام چاوشی (مبتکر عقد آرایی در تهران) می باشد.

دفتر ازدواج لوکس

درباره دفتر ازدواج لوکس

این دفتر ازدواج دارای آتلیه اختصاصی به همراه فیلم بردار و عکاس حرفه ای، سفره عقد لاکچری، محضر زیبا، عمارت و باغ اختصاصی می باشد. همچنین تهیه کلیپ در تهران و خارج از کشور از جمله ترکیه، دبی، کانادا، اروپا و آمریکا توسط موسسه مهرافزا از ویژگی های این مرکز عقد و ازدواج به شمار می رود.

گل آرایی به سبک های مختلف با گل های طبیعی با توجه به سلیقه و بودجه شما به زیبا ترین شکل ممکن از دیگر خدمات خاص این مجموعه تشریفات عروسی حرفه ای به شمار می آید. آشپزخانه اختصاصی به همراه آشپز دوره دیده، شام ، فینگر فود و پذیرایی با آب میوه طبیعی و منوی کافی شاپ با کوکتل های طبیعی و… از خدمات تشریفاتی این موسسه می باشد.

دفتر ازدواج لوکس

اجرای موسیقی زنده سنتی شاد توسط نوازندگان شناخته شده در تهران به همراه ساز های ایرانی، موجب برگزاری مراسمی بیاد ماندنی خواهد شد. تعداد مهمانان در این دفتر ازدواج شیک حدود ۵۰ نفر است؛ اما در شعبه دفتر ازدواج باغ سردار جنگل، ظرفیت بالا تر می باشد. جالب است بدانید که موسسه پیوند مهرافزا طرف قرارداد با بیش از ۱۲۰ باغ تالار برای جشن ها و مراسم های شما می باشد. بنابراین مژده مراسمی بیاد ماندنی را به تمامی عروس و داماد های عزیز می دهد.

دکوراسیون مدرن به همراه اجرای تم عروسی دلخواه، فضایی رومانتیک و فراموش نشدنی را برای ثبت یک عقد میسازد.

دفتر ازدواج لوکس

نکته: مشاوره های حقوقی رایگان ازدواج را از دست ندهید؛ کلیه امور حقوقی در موسسه حقوقی نو آوران عدالت آریایی با ۵۰ درصد تخفیف از امکانات این مجموعه است.

با تمام این اوصاف اگر به دنبال دفتر ازدواج لوکس هستید باید بگوییم هر آنچه که مد نظر شماست را فراهم آورده ایم.

توجه: برای زوج های عزیزی که مراسم عقد خود را در دفتر ازدواج لوکس مهرافزا برگزار کنند، کوپن تخفیف ۵۰ به آن ها هدیه داده می شود. این کوپن تخفیف جهت برگزاری مراسم عروسی توسط مجموعه با بیش از ۵۰ تالار و باغ تشریفاتی در تهران و محدوده آن با کترینگ اختصاصی دارای دفتر در استانبول ترکیه را دریافت خواهند کرد.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است