Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر عقد شیک با پذیرایی شام

امروزه همه زوج های جوان در جست و جوی یک دفتر عقد شیک با پذیرایی شام هستند تا مراسم عقد خود را بهترین شکل ممکن برگزار کنند. با خواندن این مقاله دفتر عقد مد نظر خود را پیدا کرده اید.

موسسه پیوند مهرافزا یک سالن عقد و ازدواج شیک بوده که جز معتبر ترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران می باشد. میزان اعتبار این موسسه به حدی است که از میان هزاران دفاتر عقد و ازدواج در تهران، پیوند مهرافزا برای همکاری با تیم سریال ستایش برگزیده شد.

همچنین وجود ۳ شعبه در مناطق مختلف تهران باعث شده است که زوج های جوان تمام نگرانی های خود را درباره انتخاب دفتر عقد کنار بگذارند. چرا که دکوراسیون های شیک، وجود سفره عقد لاکچری و قدرت تغییر در آن، حق انتخاب عاقد و دیگر امکانات موسسه پیوند مهرافزا، انتخاب را قطعی خواهد کرد.

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

پذیرایی شام

وجود آشپزخانه اختصاصی در دفتر ازدواچ لوکس مهرافزا، بکار گرفتن تیم فوق حرفه ای و آشپزان دوره دیده در تهران، پذیرایی این موسسه را از دیگران متمایز کرده است. همچنین پکیج های مختلف این مجموعه موجب تغییرات زیادی در هزینه های برگزاری مراسم عقد برای زوج های عزیز شده است. علاوه بر این موارد دفتر ازدواج لوکس مهرافزا با داشتن ۳ شعبه در مناطق مختلف تهران قدرت انتخاب همه ی زوج های جوان، از هر قشر جامعه و با هر بودجه را افزایش داده است.

میز شام

همانطور که می دانید، تزیینات میز شام از موارد بسیار مهم در سرو غذا می باشد. انتخاب و چیدمان آن ها با توجه به قد و سبک ظروف و رنگبندی غذا ها از دانستنی های مهم یک دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام می باشد.

در سالن های عقد و  ازدواج معمولا میز شام عروس و داماد و جایگاه آن ها به صورت جداگانه قرار گرفته و تزیینات مخصوص خود را دارد. حال اگر دوست دارید مراسمی متفاوت داشته باشید می توانید با انتخاب یک تم زیبا، شکلی متمایز و رمانتیک برای مراسم عقد خود داشته باشید.

زیبایی جایگاه و میز عروس و داماد جلوه خاصی به مراسم داده و عکس های شما را جذاب تر می کند. علاوه بر این تصویری زیبا از این شب مهم در ذهن عروس و داماد می ماند.

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

ظرفیت سالن

همانطور که می دانید، ظرفیت سالن و متراژ آن نقش بسیار مهمی در انتخاب دفتر ازدواج دارد. ظرفیت مهمانان دفتر عقد شیک مهرافزا در شعب مختلف، متغیر می باشد:

شعبه جنت آباد شمالی: تا ۵۰ نفر

شعبه VIP گاندی: تا ۷۰ نفر

شعبه باغ سردار جنگل: در فضای باز تا ۱۵۰ نفر

بهتر است قبل از رزور سالن لیستی از تعداد دقیق مهمان ها آماده کنید تا گزینه مناسب را انتخاب کنید.

کیفیت

همانطور که پیش تر گفته شد، آشپزخانه اختصاصی پیوند مهرافزا با سر آشپزان فوق حرفه ای، حرف اول را در تهران می زند. تیم مهرافزا آماده به انواع پذیرایی در مراسم های شما می باشد. اعم از آبمیوه های طبیعی و شیرینی های خاص، منو کافی شاپ و سفره خانه سنتی و پکیج های ویژه شام از انواع پیش غذا و دسر گرفته تا انواع کباب و غذا های فرنگی و ایرانی، انواع کباب ها و غذا های دریای با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

با توجه به اینکه اثر زوج ها قبل از ثبت قرارداد تست غذا ها را انجام می دهند، قطعا متوجه گرم بودن تمامی گوشت ها و ایرانی بودن برنج و… خواهید شد.

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

امکانات مهرافزا

حق انتخاب عاقد

پارکینگ دو طبقه اختصاصی

آتلیه اختصاصی به همراه عکاس و فیلمبردار در دفتر ازدواج لاکچری مهرافزا

موسیقی زنده سنتی

قدرت تغییر در سبک و وسایل سفره عقد

سیستم صوتی حرفه ای

تزیینات لاکچری اعم از: تم عروسی، شمع آرایی، گل آرایی و…

دکوراسیون فوق العاده شیک

دریافت کوپن تخفیف ۵۰% برای تشریفات عروسی لوکس با حق انتخاب یکی از ۱۲۰ باغ تالار های طرف قرارداد با مهرافزا

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این دفتر عقد لاکچری، لینک زیر را لمس کنید.

تشریفات عروسی

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است