Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دعوا زوجین | دفتر عقد وازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“دعوای زوجین و فواید جالب آن!!!”

طبق تحقیقات انجام شده، چهل و چهار درصد زن و شوهر ها  اعتقاد دارند که اگر دعوا زوجین در حد یک روز در هفته باشد، بر بهبود رابطه‌شان موثر است!
البته به نوع دعوا زوجین  اهمیت زیادی دارد. اگر دعوا زوجین یا بهتر است بگوییم بحث‌ها با احترام و آرامش باشد، تاثیر مثبت دارد، در غیر این صورت بی‌احترامی و داد و بیدار رابطه را خرابتر می‌کند.

اگر شما هم هر از گاهی با همسرتان دعوا می‌کنید و از این موضوع نگران هستید، لطفا با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دعوای زوجین و فواید جالب آن!!!”

۱- دعوا نشانه‌ای از بلوغ است:

دعواهای مدام نشانه خوبی برای روابط بلند مدت نیست اما افرادی که دارای بلوغ فکری هستند، می‌توانند در این مواقع بر اعصابشان مسلط باشند و تصمیم درست بگیرند.

اگر شما هم بتوانید در بگومگوها خودتان را کنترل و از داد و فریاد زدن خودداری کنید و در نهایت بتوانید به یک تفاهم برسید، در بهبود رابطه خود تاثیری مثبتی گذاشته‌اید.

بنابراین بلوغ فکریتان را در دعوا نیز به کار گیرید.

۲ -شما می‌جنگید چون اهمیت می‌دهید:

شاید برایتان ساده‌تر باشد که چشمانتان را به روی مشکلاتتان ببندید و کنار بکشید اما اگر خودتان را برای اعصاب خوردی‌های دعوا و حرف‌هایی که دوست ندارید بشنوید، آماده می‌کنید تنها به این هدف که مشکل بوجود آمده را حل کنید، بدانید که شما در رابطه‌ای سالم و بلند مدت قرار گرفته‌اید.

این که شما دعوا را به سکوت ترجیح می‌دهید، یعنی دارید از چیزی که برایتان اهمیت دارد، که همان رابطه با شریک زندگیتان است، دفاع می‌کنید.

#آقایان_بدانند

لطفا از گفتن کلمات اینچنینی به همسرتان به شدت پرهیز کنید چون این کلمات چاقویی هستند که شخصیت لطیف او را پاره پاره میکند!

همه زن دارند، ما هم زن داریم!
راه بازه و جاده دراز! بفرمایید…
واقعا فکر می‌کنی خیلی جذابی؟!
از قدیم گفتن: عقل زن کمتر از مردِ!
چند بار باید در این باره حرف بزنیم؟!
برو شوهرداری را از زن فلانی یاد بگیر!
جای تاسفه که چنین پدر و مادری داری…!
تو اگر خرج خانه را می‌دادی چی می‌شد؟!
تو تقصیر نداری همه زنها یک دنده‌شان کمه!
دست پختت منو یاد دوران سربازیم میندازه!
تو باید یا من را انتخاب کنی یا خانواده‌ات را!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.