Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دانستنی های زندگی زناشویی ( قسمت 1 ) | دفترعقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوندمهرافزا

“هشـدار جـدی به خانم‌ها”

برخی خانم‌ها، وقتی کنار دوستان یا اقوام و حتی خواهر خود هستند، از درخواست‌ها و علاقه‌مندی‌ها و رفتارهای جنسی همسرشان صحبت می‌کنند…!

شوهرم این‌گونه دوست دارد!
شوهرم فلان رنگ لباس را دوست دارد!
شوهرم فلان رنگ لباس را دوست دارد!
شوهرم خیلی از فلان رفتار تحریک می‌شود!

این زنان، با مطرح کردن این موضوعات، در حقیقت به راحتی دروازه‌های خیانت را به سمت زندگی زناشویی خود می‌گشایند…!

چرا که دیگران متوجه می‌شوند همسر وی از چه رفتارهای لذت می‌برد و چه کمبودهایی دارد و این می‌شود راه ورود و ارتباط با همسر آن زن…

+به هیچ‌وجه اسرار رابطه جنسی خود و همسرتان را به هیچ کس، چه غریبه چه آشنا، مطرح نکنید…

+ هر وقت جر و بحث و یا دعوا کردید و آن دعوا تمام شد، همان جا و برای همیشه تمامش کنید. هیچ‌وقت مطلبی که مربوط به ماه‌ها پیش است را دوباره پیش نکشید.

این رفتار علاوه بر این که باعث ناراحتی فوق‌العاده همسرتان می‌شود، به او این حس را القا می‌کند که شما همیشه از حرف‌هایشان سو استفاده می‌کنید.

+ اگر همسرتان کاری انجام می‌دهد که باعث عصبانیت شما می‌شود، با او درباره این رفتارش صحبت کنید.

به زبان دیگر، هر کاری که می‌خواهید، بعد از هر دعوا و ناراحتی انجام دهید، هیچ‌وقت پای گذشته‌ها را به میان نکشیده و آن‌ را یادآوری نکنید.

+ در زندگی زناشویی و در خانواده، به هر میزان که قدرت وارد شود به همان میزان محبت و عدالت و انصاف از طرف دیگر خارج می‌شود…!

+ در خانه نباید هیچ قدرت و هیچ کنترل و مالکیتی روی دیگری  وجود داشته باشد. آنچه که باید باشد حرمت، محبت، مشورت و برابری است!

بنابراین شما نه قرار است به کسی دستور دهید و نه از کسی دستور بگیرید!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.