Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دانستنی های زناشویی| دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

دانستنی های زناشویی

صادق باشید

دانستنی های زناشویی ۱ : شاید اکثر ما تصور می‌کنیم، یکی از روش‌های دلداری دادن همسر این است که به او بگوییم: «نگران نباش، همه چیز درست می‌شود»؛

در حالی که هر دو طرف می‌دانند که فعلا شرایط بد است و شاید هم ادامه یابد، پس دلیلی نیست که اغراق کنیم و همسرمان نیز احساس کند که دروغ می‌گوییم!

دانستنی های زناشویی ۲ : بهتر است صادق باشیم و به جای جمله بالا رو راست بگوییم که: «عزیزم نمی‌دانم چه بگویم، در شرایط سختی قرار داریم ولی من کنارتم و هر کاری از دستم بر بیاید انجام می‌دهم»

با این جمله یا هر جمله‌ای که احساس واقعی شما را نشان می‌دهد. نسبت به همسرتان صادق باشید تا او بداند که شما درکش می‌کنید و متوجه اوضاع هستید. (فقط در صورتی که واقعا مشکل وجود داشته باشد)

دانستنی های زناشویی ۳ : با همسرتان توافق کنید که چه چیزهایی را نباید به خانواده‌ها بگویید! برملا شدن این رازها “هم استقلال خانواده جدید را زیر سوال می‌برد و هم راه را برای دخالت خانواده‌ها باز می‌کند. ”

مــراقب ظاهـر خـود باشید….

دانستنی های زناشویی ۴ : آنچه مردان می‌بینند، برایشان بسیار مهم است و در آنها کشش یا دافعه ایجاد می‌کند

در حالی‌که خانم‌ها با مغز خود عشق می‌ورزند مردان از طریق آنچه می‌بینند مجذوب می‌شوند

پس، بسیار مهم است که خود را برای همسر خود سرحال و جذاب نگه دارید. بعد از ازدواج شما یک مسئولیت مهم دارید که نباید با خودخواهی از زیر آن شانه خالی کنید.

دانستنی های زندگی زناشویی ۵ : باید خود را آراسته کنید، باید از نظر بدنی متناسب باشید از پوست و موی خود مراقبت کنید و از نظر روحی فردی پر انرژی باشید.

همه‌ی این کارها نه تنها به دوام زندگی زناشویی شما کمک می‌کند بلکه سبب اعتماد به نفسبالای شما می‌شود.

کلمات را در زندگی مشترک دست کم نگیرید! ساده‌ترین کلمات، میتونهزندگی شما رو عجیب عاشقونه کنه…!

مطالب مشابه:

https://bit.ly/2p6tOOt

https://bit.ly/2NgYPxw

Write a comment:

*

Your email address will not be published.