Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
خیانت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

خیانت چیست؟

خیانت به رابطه ای گفته می شود که فرد سومی در رابطه زناشویی وجود داشته باشدو این نوع رابطه می تواند مثل نگاه کردن،عشوه گری،قرار ملاقات گذاشتن،رابطه جنسی و یا رابطه عاطفی باشد.

خیانت انواع مختلفی دارد که هرکدام تعاریف خود را دارد.

تعهد و مسئولیت یک اصل بسیار مهم در زندگی زناشویی است و زمانی که زن یا مرد این اصل را نادیده می گیرند باعث خشم و ناراحتی طرف مقابل شده و باعث می شود که از زندگی مشترکشان دلسرد شوند ؛

خیانت یکی از مهم ترین عوامل از هم پاشیدن زندگی مشترک می باشد . تعهد شامل زمانی ، حمایتی، عاطفی و جنسی است وقتی زن یا مرد هر کدام از این نیازها را در جای دیگری بر آورده کند و تعهدش را نسبت شریک زندگیش کم کند آن شخص در حال خیانت کردن است  .

ازدواج یک تعهد است و اگر هر کدام از طرفین این تعهد را زیر پا بگذارد یعنی خیانت کرده است .

علت خیانت بسیاری از مردان کم شدن علاقه به همسر ویا هوس رانی است ولی خانم ها برای این که انتقام خیانتی که به آنها شده است را بگیرند قدم در همچین راهی می گذارند

این باعث هر چه بیشتر سست شدن پایه های زندگی مشترکشان می شود و اگر خودشان به فکر زندگیشان نباشند و فکری نکنند کارشان به طلاق می کشد .

هر گونه رابطه پنهانی و خارج از زندگی مشترک با شخص دیگر می تواند مصداق خیانت و بی وفایی باشد حتی درد و دل کردن با یک غریبه نیز می تواند خیانت به همسر باشد .

انواع خیانت شامل خیانت عاطفی ريال خیانت جنسی ، خیانت عاطفی – جنسی و خیانت مجازی باشد .

خیانت جنسی زمانی روی می دهد که شخص از رابطه فعلی اش راضی نباشد ، در زنان زودتر تمام می شود چون زنان محتاط تر هستند

ولی در مردان اکثرا ادامه می یابد و حتی به خیانت عاطفی جنسی نیز کشیده می شود .

خیانت عاطفی بیشتر در روابط سرد دیده می شود ، روابطی که مرد برای احساسات زنش ارزش قائل نیست و اهمیت نمی دهد یا برعکس .

خیانت مجازی که در سال های اخیر به دلیل گسترش ارتباطات اینترنتی افزایش یافته است ؛

اغلب ما فکر میکنیم که یک چت کردن یا درد و دل کردن یا یک دوست اجتماعی و غریبه خیانت نیست و حتی نمی تواند منجر به خیانت شود ولی هر کدام از این موراد مصادیقی از خیانت هستند .

ما هر روزه با انواعی از خیانت رو به رو می شویم که می تواند زندگی مشترک را از هم بپاشد .

اگر با مشکلی در زندگی مشترک رو به رو هستید بهتر است آن را با همسرتان در میان بگذارید و سعی کنید خودتان و یا با مشورت یک روانشناس برطرفش کنید به جای اینکه با خیانت کردن از مشکل فرار کنید.

زیرا تحقیقات نشان داده اند که روبطی که بر اثر خیانت آسیب دیده اند را می شود با راهکارهای درست احیا کرد و جلوی طلاق و جدایی زوجین را گرفت.

خیانت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

Write a comment:

*

Your email address will not be published.